Organizator:

Za nami oficjalne otwarcie Targów LUBDOM!

Podziel się

Za nami oficjalne otwarcie Targów LUBDOM, Wystawy Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW&METALL i Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury. Rozpoczęły się trzy dni najważniejszego spotkania branży budowlanej w Polsce Wschodniej.

 

Za nami oficjalne otwarcie Targów LUBDOM, Wystawy Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW&METALL i Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury.

 

Oficjalne otwarcie Targów Budowlanych LUBDOM zainaugurowała przemowa Prezesa Targów Lublin Pana Roberta Głowackiego, Przewodniczącego Lubelskiej Okręgowej Rady Izby Architektów RP Pana Andrzeja Kasprzaka oraz Prorektor do spraw Ogólnych, Dziekan Kierunku „Projektowanie Wnętrz” w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie Pani dr Małgorzaty Michalskiej-Nakoniecznej.

 

Następnie rozpoczęły się wystąpienia prelegentów w ramach Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury. Słuchacze i Zwiedzający wysłuchali kolejno wykładów o tematyce:

  • Eko-projektowanie we współpracy architekta i technologa drewna – prof. dr hab. Piotr Beer, Katedra Technologii i Przedsiębiorczości w Przemyśle Drzewnym, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Przykłady praktyki eko projektowania w przemyśle drzewnym – prelekcja arch. Małgorzata Okoń-Grotowska, Okoń Parkiety Pałacowe – Katedra Technologii i Przedsiębiorczości w Przemyśle Drzewnym Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Aspekty ekonomiczne eko projektowania w rozwoju zrównoważonym – Jakub Wysoczański – Prezes Zarządu Gemius Polska, współpracujący z Katedrą Polityki Rozwoju i Marketingu, Instytutu Ekonomii i Finansów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

 

Zapraszamy na kolejne dni Targów LUBDOM, Wystawy Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW&METALL i Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury. 

8 października 2022                               godz. 10.00 – 17.00        SOBOTA WSTĘP WOLNY!

9 października 2022                               godz. 10.00 – 17.00        NIEDZIELA WSTĘP WOLNY!

 

 

PROGRAM WYDARZENIA PLAN HALI I LISTA WYSTAWCÓW WSTĘP WOLNY