Organizator:

Trwa drugi dzień Targów LUBDOM!

Podziel się

Setki spotkań z Wystawcami, pasjonujących rozmów o eco - designie i fachowych porad udzielonych przez specjalistów z branży budownictwa, obróbki drewna i metalu oraz architektury - czyli drugi dzień Targów Budowlanych LUBDOM za nami.

 

 

8 października 2022 roku Targi LUBDOM i towarzysząca im Wystawa Obróbki Drewna i Metalu LUBDRW&METALL, zlokalizowane w hali C Targów Lublin, zgromadziły przedstawicieli branży budownictwa, architektury i pasjonatów rzemiosła. Spotkania z Wystawcami, przegląd ofert dystrybutorów i producentów materiałów budowlanych, a także doradztwo w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych przebiegły w akompaniamencie odgłosów narzędzi do obróbki drewna, wykorzystywanych w ramach pokazów LUBDREW&METALL.

 

Wykłady i debaty, zaplanowane w ramach III Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury cieszyły się zainteresowaniem Słuchaczy i Prelegentów Kongresu. Tematy, które zostały dziś poruszone w ramach III Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury przez Gości i Prelegentów Kongresu to między innymi Trendy w wyposażeniu na jesień i zimę 2022/23, Krajobraz kulturowy Lublina i wskazania kierunków jego ochrony czy Ekologiczne projektowanie przestrzeni publicznych. 

 

Tegorocznej edycji Targów Budowlanych LUBDOM towarzyszy także Festiwal Roślin i akcja ekologiczna Kochamy naturę, więc zbieramy elektrośmieci i makulaturę „Drzewko za makulaturę i elektrośmieci”, organizowana wspólnie z Patronami i Partnerami Targów LUBDOM - Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Lublinie, Firmą KOM-EKO S.A., Polską Korporacją Recyklingu. W ramach akcji każdy kto dostarczył dzisiaj na Targi LUBDOM makulaturę lub elektrośmieci otrzymał sadzonki drzewek leśnych, gotowych do zasadzenia. 

Festiwal Roślin to rośliny doniczkowe prosto z hodowli - bez pośredników. Roślinny market jest rajem dla kochających niepowtarzalny i naturalny klimat. Podczas czwartej edycji, organizatorzy Roślinnego Marketu przygotowali dla uczestników nowe odmiany roślin, wyselekcjonowane przez specjalistów z branży oraz odmiany kolekcjonerskie.

 

Zapraszamy na trzeci dzień Targów LUBDOM już jutro - 9 października!

Targi LUBDOM, hala C Targów Lublin. Wstęp wolny!

 

PROGRAM WYDARZENIA PLAN HALI I LISTA WYSTAWCÓW WSTĘP WOLNY