Organizator:

Festiwal Roślin podczas Targów LUBDOM!

Podziel się

Czwarta edycja największego targu roślin doniczkowych w Lublinie odbędzie się już 8 - 9 października na Targach Lublin podczas trwania Targów budowlanych LUBDOM.

 

Już 8 - 9 października Festiwal Roślin po raz kolejny zawita do Lublina. Wydarzenie, które odbędzie się w weekend 8-9 października na terenie Targów Lublin będzie rajem dla kochających niepowtarzalny i naturalny klimat. Podczas czwartej edycji, organizatorzy Roślinnego Marketu przygotowali dla uczestników nowe odmiany roślin, wyselekcjonowane przez specjalistów z branży oraz odmiany, które w przesłanych wiadomościach proponowali uczestnicy poprzednich edycji.

 

Po ogromny sukcesie i dużej frekwencji podczas poprzedniej edycji, tym razem postanowiliśmy poszerzyć nasz roślinny asortyment jeszcze bardziej. Aby poczuć powiew świeżości, tradycyjnie szykujemy nowe odmiany, które przesyłacie nam w swoich propozycjach oraz te, które sami dla Was wyselekcjonowaliśmy - zapowiada Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

 

Podczas czwartej edycji Festiwalu Roślin zmieni się także oferta doniczek, które zyskają nowe wzory. Dodatkowo uczestnicy „zielonego” święta będą mogli zaopatrzyć się w literaturę dla początkujących. Pasjonaci natomiast będą mogli zaopatrzyć się w roślinne gadżety.

 

Wciąż odwiedzamy ogrodników i rozmawiamy z nimi, dbając o jak najlepszej jakości asortyment, tak aby inflacja nie wpłynęła na nas. Przyjdź i zobacz co dla Was przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć u nas coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy, aby to przywieźć - dodaje Łukasz, organizator wydarzenia.

 

Festiwal Roślin to rośliny doniczkowe prosto z hodowli - bez pośredników. Na cenówkach znajdują się nadrukowane przez organizatora ceny festiwalowe oraz ceny takiej rośliny w sklepach internetowych, aby jak przekonują gospodarze - pokazać uczestnikom oszczędność, którą zyskują. Każda z odmian będzie dostępna w dużych ilościach, niczym w hurtowni, ale oczywiście sprzedawana detalicznie. Do wyboru będą małe i duże rośliny oraz doniczki, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

 

Festiwal Roślin jest kolejnym ważnym powodem do odwiedzenia Targów Lublin w drugi weekend października! Zarówno wstęp na Festiwal Roślin, jak i na Targi LUBDOM jest bezpłatny.

 

Szczegółowe godziny trwania Targów LUBDOM Budownictwo Architektura Aranżacje Ogród i zasady wstępu na wydarzenie dostępne są w zakładce Zasady wstępu.

 

Festiwal Roślin,

Targi Lublin, ul. Dworcowa 11, Lublin

8 października (sobota) 8:00-20:00 | 9 października (niedziela) 10:00-18:00

 

Odwiedź Targi Lublin w dniach 8 - 9 października i zapoznaj się z ofertą wystawców Festiwalu Roślin i Targów LUBDOM!