Organizator:

O Targach

Podziel się

Budujesz dom? Remontujesz lub chcesz urządzić swoje mieszkanie? Szukasz wysokiej jakości materiałów? Chcesz zoptymalizować koszty budowy i eksploatacji domu? Zależy Ci na niepowtarzalnych meblach albo wymarzonych dodatkach i dekoracjach od renomowanych producentów? A może marzysz o idealnym ogrodzie?

Odwiedź 44. edycję Targów LUBDOM.  Odkryj nowe oblicze budownictwa i aranżacji i poLUB swój DOM!

LUBDOM to największe i najważniejsze targi budownictwa oraz odnawialnych źródeł energii we Wschodniej Polsce!

 

 

 Elementy konstrukcyjne, ściany, elewacje, materiały i chemia budowlana, stolarka otworowa (okna, drzwi, bramy, fasady), instalacje, dachy, systemy wykończeniowe, budownictwo pasywne, dom inteligentny, niepowtarzalne meble, dodatki, dekoracje, oświetlenie czy rozwiązania do ogrodu.

 

To tylko nieliczne obszary budownictwa i aranżacji, które poruszamy na Targach LUBDOM. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj szczegółowy zakres tematyczny

 

Targi LUBDOM to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce. Udział w targach potwierdziło ponad 150 renomowanych wystawców, którzy zaprezentują wysokiej jakości usługi i materiały. Odwiedź Targi LUBDOM i zaufaj profesjonalistom!

 

Spotkajmy się w dniach 29-30 marca 2025!

 

Podczas Targów LUBDOM nie zabraknie wydarzeń towarzyszących, które skierowane są zarówno do profesjonalistów jaki i miłośników wnętrzarstwa, projektowania, architektury i budownictwa. Jednym z takich wydarzeń jest Lubelski Kongres Designu i Architektury.

Podczas dwóch niezwykle intensywnych dni w jednym miejscu spotkają się Ci, którzy są związani z designem, wzornictwem, projektowaniem czy architekturą. Są wśród uczestników Kongresu nie zabraknie instytucji branżowych, firm komercyjnych, projektantów, architektów, wykładowców, trenerów oraz pasjonatów.

W tym roku tematem przewodnim Kongresu będzie EKOLOGIA W OTOCZENIU CZŁOWIEKA i W PRZEMYŚLE.


Ostatnią wiosenną edycję LUBDOM odwiedziło odwiedziło ponad 7 000 osób, zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z >>> relacją z wiosennych Targów LUBDOM.