Organizator:

O Targach

Podziel się

Budujesz dom? Remontujesz lub chcesz urządzić swoje mieszkanie? Szukasz wysokiej jakości, niepowtarzalnych mebli albo wymarzonych dodatków i dekoracji od renomowanych producentów? A może marzysz o idealnym ogrodzie?

Odwiedź 41 edycję Targów LUBDOM i odkryj nowe oblicze budownictwa i aranżacji!

 

Uwaga NOWA DATA!   18-20 marca 2022 r.

 

 

 Elementy konstrukcyjne, ściany, elewacje, materiały i chemia budowlana, stolarka otworowa (okna, drzwi, bramy, fasady), instalacje, dachy, systemy wykończeniowe, budownictwo pasywne, dom inteligentny, niepowtarzalne meble, dodatki, dekoracje, oświetlenie, rozwiązania do ogrodu.

 

To tylko nieliczne obszary budownictwa i aranżacji, które poruszamy na Targach LUBDOM. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj szczegółowy zakres tematyczny

 

Targi LUBDOM to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce. Udział w targach potwierdziło ponad 150 renomowanych wystawców, którzy zaprezentują wysokiej jakości usługi i materiały. Odwiedź Targi LUBDOM i zaufaj profesjonalistom!

 

Spotkajmy się w dniach 18-20 marca 2022!

 

Podczas Targów LUBDOM nie zabraknie wydarzeń towarzyszących, które skierowane są zarówno do profesjonalistów jaki i miłośników wnętrzarstwa, projektowania, architektury i budownictwa. Jednym z takich wydarzeń jest Lubelski Kongres Designu i Architektury.

Podczas dwóch niezwykle intensywnych dni w jednym miejscu spotkają się Ci, którzy są związani z designem, wzornictwem, projektowaniem czy architekturą. Są wśród uczestników Kongresu nie zabraknie instytucji branżowych, firm komercyjnych, projektantów, architektów, wykładowców, trenerów oraz pasjonatów.


Edycję 2019 Targów LUBDOM odwiedziło blisko 10 000 osób, zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z >>> relacją z Targów LUBDOM 2019.