Organizator:

O Kongresie

12.03.2020 13:07:55

Podziel się

Lubelski Kongres Designu i Architektury to unikatowa inicjatywa współtworzona przez wiele podmiotów: instytucji branżowych, firm komercyjnych, projektantów, architektów czy trenerów. Łączy je jeden cel: stworzenie wydarzenia, które w jednym miejscu skupi wszystkich, którzy są związani z designem, wzornictwem, projektowaniem czy architekturą.

 

Podczas Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury nie zabraknie znamienitych gości, którzy poruszą wiele tematów, które dotyczą współczesnego designu, architektury i wzornictwa. Poznamy trendy na najbliższe sezony 2020 - 2021, porozmawiamy o eko-świadomości i o tym cze design jest na w ogóle potrzebny.  

 

 

 

Gościem specjalnym Kongresu będzie Tomasz Pągowski - projektant wnętrz, muzyk sceny klubowej i dyrektor kreatywnym agencji Imathome. Studiował na Wydziale Konserwacji Drewna Zabytkowego na SGGW i ASP w Warszawie. W telewizji zadebiutował w 2008 roku jako prowadzący programu „Samowkręt” na antenie Domo+. Pokazywał, jak samodzielnie wykonać wiele prac remontowych. Następnie był jurorem „Bitwy o dom” i prowadził własny cykl w „Dzień Dobry TVN”. Zrealizował już 7 serii programu „Remont w 48h” dla Domo+.

 

 

II Lubelski Kongres Designu i Architektury jest integralną częścią Targów LUBDOM, dlatego aby uczestniczyć w Kongresie należy zakupić bilet on-line na Targi LUBDOM.

Poniżej dostępny jest także harmonogram wydarzenia. 

Kup Bilet na LUBDOM Program wydarzenia

Zapraszam do kontaktu w sprawie Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury

Małgorzata Baszak