Organizator:

O Kongresie

Podziel się

Lubelski Kongres Designu i Architektury to unikatowa inicjatywa współtworzona przez wiele podmiotów: instytucji branżowych, firm komercyjnych, projektantów, architektów czy trenerów. Łączy je jeden cel: stworzenie wydarzenia, które w jednym miejscu skupi wszystkich, którzy są związani z designem, wzornictwem, projektowaniem czy architekturą.

Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury od trzech lat towarzyszy Targom LUBDOM organizowanym w Targach Lublin. Podczas wydarzenia nie zabraknie znamienitych gości, którzy poruszą wiele tematów dotyczących designu, architektury i wzornictwa. Poznamy trendy na najbliższy sezon oraz rozwiązania, które przyczynią się do świadomego planowania naszej przestrzeni w zgodzie z trendami ekologicznymi.

 

 

 

Lubelski Kongres Designu i Architektury to propozycja nie tylko dla projektantów, architektów, designerów czy studentów kierunków architektonicznych. Do udziału w kongresie zapraszamy także miłośników designu oraz wszystkich tych, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych swojego wnętrza.

 

 

III Lubelski Kongres Designu i Architektury jest integralną częścią Targów LUBDOM, dlatego aby uczestniczyć w Kongresie należy zakupić bilet on-line na Targi LUBDOM.

Harmonogram wydarzenia będzie dostępny w późniejszym terminie.

Zapraszam do kontaktu w sprawie Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury

Małgorzata Baszak