Organizator:

Zostało 10 dni do Targów LUBDOM!

Podziel się

Już tylko 10 dni dzieli nas od najważniejszego spotkania branży budowlanej w Polsce Wschodniej! Targi LUBDOM 7 – 9 października.

 

Okna, drzwi, piece, pompy ciepła, bramy, kostka brukowa, materiały budowlane, podłogi, meble czy dachy to zaledwie kilka pozycji z szerokiej oferty Targów LUBDOM, które odbędą się już 7 - 9 października w Targach Lublin. Prezentacja aktualnych trendów nowoczesnej architektury i nieszablonowych rozwiązań technologicznych w duchu eco – friendly, spotkania z ekspertami z branży budownictwa i doradztwo w zakresie doboru i użytkowania wybranych źródeł ciepła – właśnie tak zapowiada się najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce Wschodniej.

 

Trzon zakresu tematycznego Targów LUBDOM to niezmiennie budownictwo. Z uwagi na trendy rynkowe i aktualną sytuację branży budowlanej nie zabraknie również nowoczesnych rozwiązań związanych z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa czy odnawialnymi źródłami energii.  

 

Wraz z nadejściem okresu grzewczego kwestie efektywnego i taniego ogrzewania stały się priorytetowe dla wielu właścicieli i administratorów budynków mieszkalnych czy usługowych. Jesienna aura za oknem spowodowała spadek temperatury wewnątrz domów i mieszkań. Dobra izolacja, minimalizująca straty ciepła, rekuperacja wraz z wymiennikiem ciepła, pompa ciepła, kominek, ogrzewanie podłogowe czy ekonomiczna praca kotła – te wszystkie elementy wpływają na optymalizację kosztów ogrzewania i oddziałują na komfort cieplny domowników. Specjaliści w zakresie metod grzewczych i doradcy do spraw nowoczesnych instalacji z chęcią podzielą się swoją ekspercką wiedzą z zakresu ogrzewania podczas Targów LUBDOM

 

Targi Budowlane LUBDOM, 7 - 9 października, Hala C Targów Lublin. Wstęp wolny!