Organizator:

Warsztaty i wystawy podczas Targów LUBDOM

Podziel się

Tegorocznej edycji Targów Budowlanych LUBDOM i Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury towarzyszą liczne warsztaty i wystawy skierowane do Zwiedzających. Zapoznaj się z programem wydarzeń towarzyszących Targom LUBDOM i zaplanuj swoją wizytę na Targach Lublin 7 - 9 października!

 

41. edycja Targów Budowlanych LUBDOM i Lubelski Kongres Designu i Architektury to nie tylko prezentacja aktualnych trendów branży budownictwa, spotkania z producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych, projektantami czy architektami. To również liczne wydarzenia towarzyszące, zaplanowane na 7 - 9 października w hali C Targów Lublin, w tym wystawy i warsztaty skierowane do Zwiedzających.


W tym roku odbędą się między innymi warsztaty z projektowania wnętrz w programach komputerowych, szkolenia prowadzone przez Jerzego Osikę, cenionego wykładowcę i trenera w zakresie sprzedaży i zarządzania, otwarta debata na temat zależności pomiędzy ekologią i szacunkiem dla środowiska naturalnego, a biznesem z udziałem wykładowców i przedstawicieli branżowych, jak również wystawa Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów RP, ukazująca spojrzenie lubelskich Architektów na temat zwrócenia środowiska zbudowanego ku naturze.


Zapoznaj się z programem wydarzeń towarzyszących Targom LUBDOM i zaplanuj swoją wizytę na Targach Lublin 7 - 9 października! 
Program warsztatów i wystaw, przewidzianych na najbliższe dni:
Wystawy:
  • Wystawa mebli IKEA przeprojektowanych przez studentów Projektowania Wnętrz, w ramach programu MATCH, z wykorzystaniem motywów ludowych. Wystawa promuje lokalne ludowe dziedzictwo materialne oraz ideę recyklingu. Wystawa Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
  • Wystawa designu inspirowanego estetyką Dalekiego Wschodu. Obiekty zaprojektowani i wykonali studenci w ramach zajęć. Wystawa Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
  • Premiera grafiki Hogenberga z 1618 roku, pt. „Widok miasta Lublina”, ze zbiorów prywatnego kolekcjonera lubelskiego, połączona z wykładem na temat dzieła. Wystawa Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
  • ARCHITEKTURA EKOlogiczna – wybór czy powinność? Projekty i realizacje ukazujące spojrzenie lubelskich architektów na temat zwrócenia środowiska zbudowanego ku naturze... Wystawa LIOARP.
  • Wystawa prac dyplomowych słuchaczy specjalności Aranżacja Wnętrz Niepublicznego Policealnego Studium Plastycznego w Lublinie. Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania.
Warsztaty:
  • Warsztaty "Mała cegielnia" odtwarzające technologię ręcznego wyrobu cegieł na Lubelszczyźnie, z wykorzystaniem autorskiego modelu cegielni i gliny samoutwardzalnej. Miejsce warsztatów: stoisko Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
  • Projektowanie wnętrz w programach komputerowych. Miejsce warsztatów: stoisko Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.
  • Warsztaty dla dzieci  „O drewnie jako surowcu ekologicznym i odnawialnym” - tylko 9 października (niedziela). Miejsce warsztatów: stoisko Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

 

Szczegółowy program Targów LUBDOM i Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury dostępny jest w linku. 

Wstęp na Targi Budowlane LUBDOM oraz wszelkie wydarzenie towarzyszące jest bezpłatny!
Targi LUBDOM 7 - 9 października, Hala C Targów Lublin, zapraszamy!
PROGRAM TARGÓW I KONGRESU PLAN HALI I LISTA WYSTAWCÓW 2022