Organizator:

UNI-TRUCK na Targach LUBDOM!

Podziel się

Poznaj ofertę Wystawcy Targów LUBDOM. UNI-TRUCK wyłączny dystrybutor pojazdów dostawczych Piaggio w Polsce.

Poznaj ofertę Wystawcy Targów LUBDOM

UNI-TRUCK wyłączny dystrybutor pojazdów dostawczych Piaggio w Polsce


Wystawca Targów LUBDOM może pochwalić się 26 - letnim stażem w gronie autoryzowanych dealerów samochodów dostawczych, ciężarowych i osobowych.

Autoryzowany Dealer samochodów dostawczych IVECO, FIAT PROFESSIONAL, Piaggio oraz samochodów osobowych Jeep i Fiat

UNI-TRUCK Sp. z o. o. to jedna z największych i najbardziej doświadczonych autoryzowanych sieci sprzedaży i obsługi samochodów IVECO, Fiat Professional, Piaggio, Jeep i Fiat w Polsce. Istnieje na rynku od 1996 roku.

Sieć salonów samochodowych, punktów sprzedaży i autoryzowanych stacji serwisowych

Firma posiada swoje oddziały w Warszawie-Nadarzyn, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Legnicy i Zgierzu. Dzięki takiemu zasięgowi, może być tak blisko Klienta, jak to możliwe. W pracy przedstawiciele firmy kierują się zasadą, że potrzeby Klienta są dla nas zawsze numerem 1. Dlatego stawiają na indywidualne doradztwo począwszy od wyboru konfiguracji pojazdu, poprzez, w przypadku samochodów dostawczych, dopasowanie zabudowy do spersonalizowanych i często specyficznych potrzeb każdego z Klientów, a na pomocy przy znalezieniu korzystnego finansowania i ubezpieczenia kończąc. Nasze serwisy są jednymi z najnowocześniejszych a nasi mechanicy, mimo wieloletniego doświadczenia stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez liczne szkolenia. 

 

 

 

 

 

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM 2023 już 25 - 26 marca 2023 roku w Targach Lublin!

 

Odwiedź 42. edycję Targów Budowlanych LUBDOM 25-26 marca 2023 roku i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawców!