Organizator:

Targi LUBDOM dobiegły końca! Dziękujemy!

Podziel się

Liczne ekspozycje Wystawców, wykłady i prelekcje Gości Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury, pasjonujące pokazy obróbki drewna i metalu – to wszystko miało miejsce 7 – 9 października 2022 roku na hali C Targów Lublin.

 

Zakończyły się trzydniowe Targi Budowlane LUBDOM, III Lubelski Kongres naukowy Designu i Architektury i Wystawa Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW&METALL. Za nami serie zajmujących spotkań z przedstawicielami szeroko pojętej branży budowlanej i architektury, warsztaty i pokazy wykonywane przez pasjonatów sektora drzewnego oraz wykłady o eco – designie cieszące się zainteresowaniem Słuchaczy Kongresu.

 

Dziękujemy Wystawcom i Zwiedzającym, którzy razem z nami współtworzyli tegoroczną edycję Targów Budowlanych LUBDOM i Wystawy Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW&METALL, a także Partnerom i Patronom za wsparcie udzielone podczas wydarzenia! Mając na uwadze trudne warunki rynkowe panujące w sektorze budownictwa, jako organizatorzy wydarzenia, cieszymy się, że zdecydowali się Państwo na uczestnictwo w Targach LUBDOM i dziękujemy za efektywną współpracę przy kooperacji branży budowlanej, architektonicznej i drzewnej.

Dziękujemy, że byliście z nami! Kolejna edycja Targów LUBDOM już na wiosnę! 42. edycja Targów Budowlanych LUBDOM już 25 - 26 marca 2023!