Organizator:

Targi LUBDOM 2023 już za 2 miesiące! Dołącz do grona Wystawców!

Podziel się

Do rozpoczęcia 42. edycji Targów Budowlanych LUBDOM zostały tylko 2 miesiące. Grono Wystawców wiosennej edycji Targów LUBDOM stale się powiększa. Poznaj jednego z nich - firmę Media Market z Chełma, oferującą produkty marki Bauter.

 

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM 2023
już 25 - 26 marca 2023 roku w Targach Lublin!

 

Chcesz rozwinąć swoją firmę i zyskać nowych zadowolonych Klientów? Zostań wystawcą Targów LUBDOM 2023 i wpłyń na rozwój twojego biznesu! Prześlij formularz zgłoszeniowy bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

Formularze zgłoszeniowe Kontakt

 

 

Grono Wystawców tegorocznej edycji Targów Budowlanych LUBDOM stale się powiększa. Już dziś poznaj ofertę jednego z Wystawców - firmy Media Market z Chełma, oferującej produkty marki BAUTER.

 

Czym jest termomodernizacja cienkowarstwowa systemu BAUTER?

To rewolucyjna metoda w dociepleniach, nowoczesna i ekologiczna technologia, wykorzystująca zjawisko odbicia energii (TSR).

Termoizolacja cienkowarstwowa systemu BAUTER tworzy na praktycznie każdej powierzchni (metal, papa, gont, dachówki, drewno, cegła, beton, beton komórkowy, tynk, płyty OSB, płyty warstwowe, itp.) barierę dla energii, czyli przeszkodę która blokuje średnio 95% energii. Sprawdza się do zastosowania zarówno na zewnątrz i wewnątrz budynków - na dachach, elewacjach i ścianach wewnętrznych.

 

Jak działa powłoka refleksyjna BAUTER?

Dzięki unikalnie dobranym żywicom, wypełniaczom, materiałom refleksyjnym i termoizolacyjnym powstają puste w środku mikrosfery polimerowe o średnicach 5-40 um. Mikrosfery stanowią tzw. „pułapki fotonowe” o wymiarach dostosowanych do długości fali promieniowania podczerwonego i ultrafioletowego. Promieniowanie świetlne napotykając na swojej drodze taką przeszkodę ulega wielokrotnemu odbiciu i niemal bez straty energii odbija się w kierunku wejścia.

 

Jakie są korzyści?

  • 2x cieplejszy dom,
  • do 50% oszczędności na ogrzewaniu,
  • do 70% oszczędności na energii,
  • 7x szybsze wykonanie w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań (styropian, wełna, pianki itp.),
  • cienka warstwa 0,5 mm do 1 mm,
  • ceny porównywalne do tradycyjnych metod, a efekty zdecydowanie lepsze.

TRADYCYJNE OCIEPLENIE

U= 0,20 W/m2K
Szerokość ściany ok 50 cm

SYSTEM BAUTER

U= 0,06 W/m2K
Szerokość ściany 26,15cm

 

 

Odwiedź 42. edycję Targów Budowlanych LUBDOM 25-26 marca 2023 roku i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawców!