Organizator:

Targi Budowlane LUBDOM już 25-26 marca! WSTĘP WOLNY!

Podziel się

Renomowani producenci, znane marki, eksperci budowlani i przedstawiciele branży architektonicznej! Targi LUBDOM 25-26 marca w Lublinie

 

Już 25-26 marca w Targach Lublin odbędzie się jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce. Z uwagi na trendy rynkowe i aktualną sytuację branży budowlanej na Targach LUBDOM zaprezentowane będą nowoczesne rozwiązania związane z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa oraz odnawialnymi źródłami energii.

 

Oferta Wystawców

Wśród wystawców, którzy potwierdzili swoją obecność na Targach Budowlanych LUBDOM można wyróżnić specjalistyczne marki, kompleksowo realizujące inwestycje z zakresu fotowoltaiki, rekuperacji, klimatyzacji, instalacji systemów dystrybucji gorącego powietrza i optymalizacji technik grzewczych, jak również autoryzowanych dystrybutorów podłóg i drzwi najlepszych producentów rynkowych. Nie zabraknie także przedstawicieli stolarki otworowej w zakresie okien, bram garażowych i drzwi wejściowych oraz producentów certyfikowanych wyrobów ze stali kwasoodpornych, nierdzewnych i żaroodpornych, w tym systemów kominowych. Najnowszą ofertę produktową zaprezentuje także renowowany projektant, producent i sprzedawca obiektów małej architektury użytkowej oraz rynkowi specjaliści w zakresie termoizolacji cienkowarstwowej. 

Wydarzenia towarzyszące

Targi Budowlane LUBDOM to nie tylko prezentacja aktualnej sytuacji branży budowlanej i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, to także szeroka gama wystaw, warsztatów i wydarzeń towarzyszących, organizowanych w ramach Targów LUBDOM. Zwiedzający będą mogli zapoznać się między innymi z wystawą projektów i makiet eko design oraz wystawą eko mebli, powstałą dzięki upcyklingowi, zorganizowanymi przez Okoń Parkiety Pałacowe. W ramach Targów Budowlanych LUBDOM będzie miała miejsce promocja branżowej książki „Parkieciarz. Podstawy wiedzy i praktyki zawodowej” oraz warsztaty odtwarzające technologię ręcznego wyrobu cegieł na Lubelszczyźnie, z wykorzystaniem autorskiego modelu cegielni i gliny samoutwardzalnej.

 

Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury                                                   

W ramach wiosennej edycji Targów Budowlanych LUBDOM odbędzie się także 4. edycja Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury, tematem której będzie „Ekologia w otoczeniu człowieka i przemyśle”. Prelegenci i uczestnicy debat, pochylą się nad Europejskim Zielonym Ładem w kontekście reakcji UE na zmianę klimatu i degradacji środowiska, celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ, a także wykorzystaniem potencjału biomateriałów w budownictwie

 

Przyjdź na 42. edycję Targów LUBDOM 25-26 marca 2023 i poznaj aktualne trendy nowoczesnego budownictwa!

Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl

 

Targi Lublin S.A., hala C

Lublin, ul. Dworcowa 11

Sobota, 25 marca 2023 (10:00 – 17:00) - WSTĘP WOLNY!
Niedziela, 26 marca 2023 (10:00 – 17:00) - WSTĘP WOLNY!