Organizator:

Szkolenia Jerzego Osiki - 3 października 2020!

Podziel się

II Lubelski Kongres Designu i Architektury rozpoczyna się już 3 października! A w raz z nim inspirujące rozmowy, wykłady i szkolenia!

 

Podczas tegorocznej edycji Kongresu spotkamy się z Jerzym Osiką, który w tym roku poprowadzi aż 3 szkolenia. Serdecznie zapraszamy 3 października do sali konferencyjnej w Hali C. nie tylko pasjonatów designu, ale także wystawców, którzy będą mogli pozyskać cenną wiedzę dla prezentacji swoich firm podczas wydarzeń targowych. 

 

Harmonogram szkoleń Jerzego Osiki: 

 

10:30-11:30

Trendy w  wyposażeniu wnętrz na jesień i zimę 2020/21, wg światowej agencji trendów  Fashion Snoops z Nowego Jorku

 

11:30-12:30

Wiodące trendy okazjonalne 2020 – inspiracje z targów ChristmasWorld i prognoz Fashion Snoops 

 

13:30-14:30

Stoisko targowe, które sprzedaje

 

Przypominamy, że II Lubelski Kongres Designu i Architektury jest integralną częścią Targów LUBDOM. Bilety na wydarzenie można nabyć za pośrednictwem serwisu ToBilet.pl.

Jerzy Osika

Ekspert biznesu wyposażenia wnętrz i marketingu wystawienniczego. szkoleniowiec, wykładowca i doradca. Prowadzi szkolenia ze sprzedaży, visual merchandisingu, marketingu wystawienniczego, zarządzania, motywacji i trendów konsumenckich. Jest wykładowcą na międzynarodowych targach i konferencjach (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Mumbaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie). Członek jury konkursów w Polsce (m.in. Diament Meblarstwa, Ekspozycja Roku,) i na świecie (m.in. Global Innovation Awards w Chicago, RetailME Awards w Dubaju i Jeddah). Partner Strategiczny Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Przedstawiciel w Polsce światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.

Kup bilet na LUBDOM