Organizator:

Stop Sun Wystawcą na Targach LUBDOM!

Podziel się

Poznaj ofertę Wystawcy i odwiedź stoisko Stop Sun podczas Targów Budowlanych LUBDOM 13-14 kwietnia w Targach Lublin.

 

O Wystawcy

Stop Sun jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą, której głównym zadaniem jest dostarczenie Klientom kompleksowej obsługi związanej z systemami osłonowymi w domu oraz organizacją i osłanianiem tarasów za rozsądną, niewygórowaną cenę. Pomagamy tworzyć i udoskonalać tarasy w celu polepszenia wygody i wydłużenia okresu korzystania z nich. Nasze rozwiązania wyróżnia szeroka wariantowość i przystępna cena. Proponujemy wyroby zarówno z aluminium, jak i z drewna. Możemy ja kompleksowo instalować lub zaproponować rozwiązania do samodzielnego montażu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i dystrybutorami. Posiadamy własną szwalnię i dobrze wyposażony zakład produkcyjny.  Prowadzimy od wielu lat salon sprzedaży w Lublinie na ulicy Rusałka 10 oraz ekspozycję zewnętrzną przy naszym zakładzie w Maryninie pod Lublinem. Specjalizujemy się w produkcji wszelkich dekoracyjnych artykułów tekstylnych oraz konstrukcji tarasowych. Celem zespołu Stop Sun jest współtworzenie wygody naszego Klienta. Potrafimy doskonale dopasować rozwiązania systemowe do potrzeb i celów stawianych przez współpracującą z nami firmę lub osobę. Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu we wdrażaniu zróżnicowanych projektów oraz umiejętnościach właściwego wykorzystania najnowszych technologii.  Służymy również szeroką wiedzą dotyczącą instrukcji pomiaru i montażu oraz fachowym doradztwem przy wyborze odpowiednich produktów.

 

 

 

 

Żaluzja tarasowa

Ruchome żaluzje tarasowe to uniwersalne rozwiązanie. Mamy wiele propozycji do ich stworzenia: drewno, aluminium, szkło lub poliwęglan. Żaluzje można montować zarówno w pionie, jak i poziomie, dopasowując zabudowę do potrzeb użytkowników. Proste, ergonomiczne mechanizmy. Wystarczy ruch jedną ręką, by ustawić żaluzje w dowolnej płaszczyźnie. Możliwe jest łączenie kilku segmentów w jedną, razem działającą całość, co pozwala harmonijnie przestawiać całe panele.
Każdy z nas ma prawo czuć się bezpiecznie i komfortowo na własnym terenie. Nie ważne, czy jesteś właścicielem balkonu, masz rozległy taras, czy dysponujesz rozległym ogrodem - chcesz się cieszyć przestrzenią na własnych zasadach.

 

 

 
Sanea

Pergola aluminiowa o nazwie "Sanea" to elegancki i praktyczny element wyposażenia ogrodu lub tarasu, który doskonale sprawdza się jako ochrona przed słońcem i niewielkim deszczem oraz tworzy przytulną przestrzeń na świeżym powietrzu.
Sanea to konstrukcja, która idealnie pasuje do tarasu, patio lub ogrodu. Dzięki czterem opcjom montażu można dostosować ją do różnych rodzajów rozwiązań.

 

 

 

 

Weranda UniOne

System UniOne to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się swoim tarasem lub balkonem przez cały rok. Konstrukcja wykonana z wytrzymałego aluminium dostępna w wielu kolorach, zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również odporność na warunki atmosferyczne.
Model UniOne gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku. Dzięki szerokiej opcji personalizacji produktu oraz dużemu wachlarzowi dostępnych rozmiarów zabudowa aluminiowa UniOne, oferuje wiele możliwości i można ją dostosować do każdego rozmiaru i stylu.

 

 

 

 

 

Rolety tarasowe

 

Rolety rzymskie poziome - doskonałe zadaszenie do pergoli, tarasów, ogródków zimowych z zadaszeniem.
Roleta podwieszana na prowadnicach aluminiowych. Może być wykorzystana na gotowych konstrukcjach drewnianych, stalowych, betonowych.
Roleta opiera się na systemie prowadnic aluminiowych zamocowanych do belek przeciw-wietrznych. Tkanina zamocowana do prowadnic za pomocą specjalnych ślizgów rolkowych.
Faliście ułożony materiał rolety skutecznie chroni przed słońcem, zapewnia przyjemny cień oraz dekoruje nasze tarasy i pergole. Trzy standardowe kolory prowadnic i szeroka gama tkanin pozwala na dopasowanie konstrukcji do różnego rodzaju budownictwa.

 

 

 

 

 

Zapoznaj się z ofertą Wystawcy:

https://stopsun.pl/

https://dorolet.com.pl/pl/

https://behide.eu/pl/

https://promedyczne.pl/

https://dekokalkulator.pl/

https://parawanik.com/

 

Odwiedź stoisko Wystawcy Stop Sun podczas 43. Targów Budowlanych LUBDOM

13 - 14 kwietnia 2024, ul. Dworcowa 11