Organizator:

SIMBA Group Wystawcą na Targach LUBDOM 2024!

Podziel się

Odwiedź 43. edycję Targów Budowlanych LUBDOM 13-14 kwietnia 2024 roku i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawcy!

SIMBA Group Wystawcą na Targach LUBDOM 2024!

 

Od 2014 roku SIMBA Group produkuje i projektuje place zabaw, siłownie plenerowe, urządzenia fitness i street workout. Przez ten czas stale wywołuje radość oraz uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych.

Priorytetami firmy są jakość i bezpieczeństwo produkowanych urządzeń oraz terminowość wykonania zleconych prac. SIMBA inspiruje dzieci do rozwoju i odkrywania nowych umiejętności poprzez aktywność fizyczną. Szczególnie istotne jest, aby rodzice i opiekunowie mieli pewność, iż ich dzieci korzystają z trwałych i bezpiecznych urządzeń zabawowych.

 

Zespół projektowy SIMBY składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do stworzenia placów zabaw zgodnych z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Każdy projekt jest starannie opracowywany z myślą o eliminowaniu potencjalnych zagrożeń i maksymalizacji bezpieczeństwa dzieci podczas ich
zabawy.

Bez względu na lokalizację, firma dostarcza urządzenia prosto na ustalone miejsce zupełnie za darmo. Co więcej, doświadczony zespół specjalistów zajmie się również montażem placu zabaw na miejscu. Dzięki temu każde urządzenie będzie zainstalowane zgodnie ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa.

 

Wraz z rozwojem firmy SIMBA; wdrożeniem najnowocześniejszej technologii związanej z automatyzacją procesu produkcyjnego, nowej polityce prokonsumenckiej dotyczącej serwisu oraz wprowadzeniem materiałów o najwyższej jakości, podjęta została decyzja o przedłużeniu gwarancji aż do 30 lat!

Jako wiodący producent placów zabaw, SIMBA nieustannie dąży do doskonałości. To dlatego regularnie bierze udział w najważniejszych światowych targach branżowych, aby dzielić się innowacjami i rozwiązaniami projektowymi. Dzięki obecności na tych prestiżowych wydarzeniach nie tylko podnosi standardy swoich produktów, ale także zyskuje cenne doświadczenie.
Światowe targi, w których SIMBA wzięła udział to m.in: GaLaBau Niemcy, ATRAX Turcja czy Chicago Build USA.

 

 

Odwiedź 43. edycję Targów Budowlanych LUBDOM 13-14 kwietnia 2024 roku i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawcy! WSTĘP DARMOWY!