Organizator:

Robiren Wystawcą na Targach Budowlanych LUBDOM 2024

Podziel się

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM już 13 - 14 kwietnia 2024 roku w Targach Lublin! Odwiedź 43. edycję Targów Budowlanych LUBDOM i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawców!

Firma Robiren, Wystawca na Targach Budowlanych LUBDOM, specjalizuje się w produkcji profesjonalnych i ekologicznych wkładów kominkowych. Od ponad 15 lat firma konsekwentnie rozwija swoją ofertę, specjalizując się w kominkach powietrznych, kominkach z płaszczem wodnym oraz akumulacyjnych paleniskach zduńskich. Jej produkty tworzą przyjazną atmosferę rodzinnej wspólnoty i zapewniają ciepło domowego ogniska. Firma jest zaangażowana w tworzenie kominków odpowiadających zmieniającym się trendom i potrzebom klientów. Stawiając na owocną współpracę z klientami i partnerami handlowymi, firma Robiren konsekwentnie dąży do zdobycia reputacji niezawodnego, zaufanego i długoterminowego partnera.

 

 

 

 

W skład zespołu firmy wchodzą wykwalifikowani i kreatywni pracownicy, poczynając od właściciela, technologów, inżynierów po handlowców, którzy wspólnie dbają o najwyższą jakość oferowanych produktów. Poprzez realizację wyzwań i celów firma zapewnia szereg korzyści swoim klientom i partnerom handlowym.

Na Targach Budowlanych LUBDOM, które odbędą się w Targach Lublin w dniach 13-14 kwietnia 2024, firma Robiren zorganizuje między innymi pokazy nowoczesnego zduństwa. 

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM już 13 - 14 kwietnia 2024 roku w Targach Lublin!

 

Odwiedź 43. edycję Targów Budowlanych LUBDOM 13-14 kwietnia 2024 roku i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawców!