Organizator:

Puidukoda Polska Wystawcą Targów Budowlanych LUBDOM 2023

Podziel się

Poznaj Wystawcę Targów LUBDOM 2023.

Puidukoda Polska Wystawcą Targów Budowlanych LUBDOM 2023

 

Poznajmy się bliżej! Puidukoda to estońska firma, która zajmuję się produkcją i sprzedażą drewna suszonego i struganego między innymi na polski rynek. Oferuje wysokiej jakości deski boazeryjne, podbitkowe, elewacyjne, podłogowe, tarasowe oraz materiał konstrukcyjny i drewno C24. Głównym surowcem jest drewno z drzew iglastych: świerk, sosna i modrzew. Ponadto Wystawca współpracuje z innymi producentami rozszerzając swoją ofertę o termodrewno, produkty do budowy saun, akcesoria saunowe oraz architekturę ogrodową.

 

Puidukoda Polska posiada rozbudowany system dystrybucji oparty o cztery składy fabryczne: Skład „Lublin” w Dominowie, Skład „Mazury” w Piszu, Skład „Wielkopolska” w Węglewie k/Konina, oraz najmłodszy ze wszystkich oddział w Zamościu, będący jednocześnie Galerią Zamość i Centrum Promocji Architektury Drewnianej.

 

Jako jedna z nielicznych firm na naszym rynku, Puidukoda Polska oferuje klientom na indywidualne zamówienie malowanie maszynowe drewna oraz jego zabezpieczenie przeciwogniowe. Stosuje przy tym nowoczesne systemy do powlekania i suszenia drewna, a podkłady, farby, lakiery i środki zmniejszające palność są najwyższej jakości.

 

Zapraszamy do obserwowania Wystawcy na Facebooku: Skład Lublin www.facebook.com/lublinpuidukoda
i do obejrzenia realizacji na stronie Wystawcy, które mogą być źródłem inspiracji www.drewnoestonskie.pl.

 

 

 

 

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM 2023 już 25 - 26 marca 2023 roku w Targach Lublin!

 

Odwiedź 42. edycję Targów Budowlanych LUBDOM 25-26 marca 2023 roku i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawców!