Organizator:

Producent pokryć dachowych BLACHY ZIEMIŃSKI Wystawcą Targów LUBDOM 2024

Podziel się

Poznaj Wystawcę 43. edycji Targów LUBDOM - BLACHY ZIIEMIŃSKI. Odwiedź stoisko Wystawcy w dniach 13-14 kwietnia 2024 w Targach Lublin!

 

Firma BLACHY ZIEMIŃSKI, PRODUCENT POKRYĆ DACHOWYCH, Wystawcą 43. edycji Targów Budowlanych LUBDOM

 

Blachy Ziemiński to polska firma rodzinna działająca w Zamościu od 1970 roku. Od ponad 20 lat przedsiębiorstwo zalicza się do czołowych producentów pokryć dachowych w Polsce południowo-wschodniej. Atutem Wystawcy są wielopokoleniowe tradycje ślusarskie i dekarskie oraz wiedza techniczna, owocujące nowymi grupami wysokiej klasy produktów i usług uzupełniających.

 

Produkty Wystawcy znajdują zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Blachy Ziemiński to szeroki wybór, bogata kolorystyka i satysfakcja użytkowania. Blachy trapezowe i blachodachówki sprawdzają się idealnie zarówno jako pokrycie nowych budynków, jak również obiektów remontowanych.

 

Członkostwo w prestiżowym Stowarzyszeniu Dekarzy to świadectwo rzetelności i odpowiedzialności biznesowej Wystawcy. Współpraca z przedsiębiorstwami z branży umożliwia Producentowi wymianę doświadczeń i poszukiwanie nowych technologii.

 

 

BLACHY ZIEMIŃSKI - OFERTA

KONTENERY MAGAZYNOWE

Podłoga kontenera: stalowe profile ocynkowane zamknięte 60×40 mm o grubości 2 mm oraz deski o grubości 32 mm. Ściany boczne: blacha trapezowa ocynkowana T-35 o grubości 0,75 mm, skręcone z podłogą kontenera i dachem kątownikami za pomocą śrub M10. Tylna ściana: blacha trapezowa T-35.

 

WIATY SAMOCHODOWE
Producent wykona na zlecenie dowolny wymiar wiat palisadowych oraz żaluzjowych, zapewni także montaż wiaty.

 

NOWOCZESNE OGRODZENIA
W ofercie Wystawcy znajdą Państwo profile 60x40 lub 50x50 (możliwość wykonania innego), grubość ścianki 2 mm, przerwa pomiędzy profilami 70 mm (lub inny), wysokość 150cm ponad powierzchnie gruntu. Ogrodzenie malowane proszkowo 15 lat gwarancji, szeroka gama kolorów do wyboru.

 

BLACHY TRAPEZOWE
Blachy Trapezowe znajdą zastosowanie w budownictwie indywidualnym i przemysłowym. Oferujemy szeroki asortyment profili i kolorów.

 

RUSZTOWANIA WARSZAWSKIE
Do wielokrotnego stosowania w miejscu budowy przy robotach zewnętrznych jak i wewnątrz budynku, Wystawca poleca Rusztowania Warszawskie, które spełniają wymagania PN-M-47900-3:1996.

 

Poznaj ofertę Wystawcy 43. edycji Targów LUBDOM - BLACHY ZIEMIŃSKI.
Odwiedź stoisko Wystawcy w dniach 13-14 kwietnia 2024 w Targach Lublin!

TARGI BUDOWLANE LUBDOM
13 - 14 kwietnia 2024 Targi LUBDOM, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11