Organizator:

Producent placów zabaw SIMBA ponownie na Targach LUBDOM!

Podziel się

Przyjdź na Targi budowlane LUBDOM i zobacz jeden z najnowocześniejszych placów zabaw w Polsce i Europie marki SIMBA.

Producent placów zabaw SIMBA ponownie na Targach LUBDOM!

 

Firma Simba ponownie zaprezentuje swoje produkty na Targach budowlanych LUBDOM. Projektant, producent i sprzedawca obiektów małej architektury użytkowej, w tym zewnętrznych placów zabaw zaplanował dla Zwiedzających Targi LUBDOM prezentację jednego z najnowocześniejszych placów zabaw w Polsce i w Europie. Profesjonalny plac zabaw z serii Jungle wyróżnia się nie tylko aspektami wizualnymi, ale także złożonością modułów, wielkością i wysokością poszczególnych elementów.

 

Wystawca może pochwalić się 10-letnim doświadczeniem w branży i realizacją ponad 1000 zamówień rocznie na terenie Polski. Producent świadczy kompleksowe usługi z zachowaniem indywidualnego podejścia do klienta. Do grona klientów firmy SIMBA należą zarówno gminy, spółdzielnie mieszkaniowe, prywatni inwestorzy, deweloperzy, firmy budowlane, hotele, jak i placówki edukacyjne. Firma SIMBA dysponuje własnym działem projektowo – graficznym, który zajmuje się tworzeniem dokumentacji projektowej dla placów zabaw. Wszystkie urządzenia są autorskimi projektami pracowników Wystawcy. Oferuje kompleksowe przygotowanie dokumentacji projektowej, od projektów zagospodarowania terenu, przez projekty budowlane do zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę, po rzuty i wizualizacje placów zabaw.

 

Szukasz wysokiej jakości, funkcjonalnych akcesoriów do placów zabaw? Sprawdź koniecznie ofertę producenta SIMBA!

Wystawca oferuje profesjonalne urządzenia do zabaw dla najmłodszych wykonane z ekologicznego drewna bezrdzeniowego, drewna klejonego, sklejki wodoodpornej, płyt HDPE i stali malowanej proszkowo. Dzięki wykorzystaniu stabilnych i trwałych materiałów wszystkie obiekty rozrywkowe posłużą przez wiele lat i są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, tj. śnieg, deszcz, silny wiatr, czy też mocne promienie słońca.

Szeroki asortyment firmy SIMBA uwzględnia między innymi: place zabaw z serii: JUNGLE, CITY BASIC, CITY PASTEL NATURAL, SPACE, GARDEN, a także bujaki, huśtawki, huśtawki wagowe, karuzele, piaskownice, urządzenia wolnostojące. Firma jest producentem także takich produktów jak: ścieżki zdrowia, linaria, siłownie plenerowe, zestawy street workout i street fitness, mała architektura i tory dla psów.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo i funkcjonalność akcesoriów do placów zabaw zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania technologiczne i architektoniczne. Urządzenia rozrywkowe marki SIMBA dla dzieci otrzymały certyfikaty, wydane przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, a w dodatku są akredytowane przez państwową jednostkę administracyjną tj. Polskie Centrum Akredytacji. 

 

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM 2023
już 25 - 26 marca 2023 roku w Targach Lublin!

 

Chcesz rozwinąć swoją firmę i zyskać nowych zadowolonych Klientów? Zostań wystawcą Targów LUBDOM 2023 i wpłyń na rozwój twojego biznesu! Prześlij formularz zgłoszeniowy bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

 

Formularze zgłoszeniowe Kontakt

Odwiedź 42. edycję Targów Budowlanych LUBDOM 25-26 marca 2023 roku i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawców!