Organizator:

Polskie Zrzeszenie Płytkarzy Patronem Branżowym Targów LUBDOM 2024!

Podziel się

Strefa Glazurnicza pod patronatem PZP na Targach LUBDOM!

STREFA GLAZURNICZA pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy na Targach LUBDOM! Miejsce testów i nauki dla wykonawców - certyfikowane szkolenia, pokazy glazurnicze i strefa testów! 

 

Polskie Zrzeszenie Płytkarzy, Patron Branżowy Targów Budowlanych LUBDOM 2024, jest stowarzyszeniem osób zajmujących się zawodowo układaniem płytek ceramicznych i wykonywaniem usług ogólnobudowlanych. Powstało w 2003, by dbać o interesy tej grupy zawodowej i przyczyniać się do podniesienia znaczenia zawodu glazurnika. Jesteśmy organizacją stanowiącą połączenie doświadczenia i pasji, która od lat skupia dynamicznie rozwijającą się grupę zawodową w branży budownictwa, instalacji, aranżacji i wykończenia wnętrz.


Celem Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy są działania podnoszące kwalifikacje i propagowanie nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych produktów, które w znaczący sposób przyczyniają się do doskonalenia zawodowego. PZP zajmuje się także promowaniem wśród rzemieślników profesjonalnych produktów i narzędzi glazurniczych, stawiając przede wszystkim na jakość polecanych wyrobów.

 

 

 

 

 

Od 2023 roku prężnie funkcjonuje Centrum Szkoleniowe PZP, które znajduje się w Ostrowie Wlkp. Szkoleni są tam wykonawcy z całego kraju z zakresu:
- Przygotowania podłoża pod montaż okładziny wielkoformatowej,
- Hydroizolacji tarasów i balkonów,
- Mat kompensujących do płytek XXL,
- Montażu paneli LVT,
- Aplikacji mikrocementu,
i wielu innych zagadnień!

 

 


Zainteresowanych współpracą PZP zachęca do kontaktu z Panią Izą Nowacką: tel. 606-876-576 lub e-mail: izabela.nowacka@pzp.org.pl