Organizator:

Ogrodzenia Fotowoltaiczne na Targach LUBDOM

Podziel się

Odwieź stoisko firmy P.P.H.U. CARBIS i poznaj nowe oblicze Odnawialnych Źródeł Energii!

100 % energii odnawialnej? Tak to zdecydowanie możliwe! Takie motto przyświeca firmie KESCOenergy, która jest wyłącznym partnerem firmy Next2Sun w Polsce. Firma oferuje panele fotowoltaiczne w postaci 1-rzędowych bądź 2-rzędowych ogrodzeń fotowoltaicznych. 

Panele fotowoltaiczne Next2Sun są przyjazne dla rolnictwa. Wykorzystanie takich paneli w rzędach w odległości 8-13 metrów umożliwia użytkowanie gruntów do celów rolniczych. Panele zajmują jedynie ok. 1% powierzchni pola. Panele sprawdzą się także na gruntach przeznaczonych pod wypas bydła i chów drobiu. Pop[rzez zastosowanie pionowej konstrukcji nie zostaje naruszony bilans wód opadowych. 

panele Nex2Sun świetnie sprawdzą się zarówno w dużych farmach fotowoltaicznych jak i do indywidualnej produkcji energii elektrycznej w gospodarstwach rolnych oraz zakładach przemysłowych. Konstrukcja ogrodzenia fotowoltaicznego pozwala na dostosowanie się do każdego terenu. Jest łatwa w montażu i charakteryzuje się dużą żywotnością. Są odporne na obciążenia spowodowane wiatrem. Pionowa konstrukcja wpływa też na brok osadzania się kurzu czy śniegu na powierzchni paneli. 

 

 

 

Podczas 40. edycji Targów LUBDOM ofertę firmy KESCOenergy znajdziecie na stoisku firmy P.P.H.U. CARBIS. Serdecznie zapraszamy już w najbliższy weekend do Tragów Lublin