Organizator:

Odwiedź stoisko wystawcy Targów LUBDOM!

Podziel się

Już 8 października podczas drugiego dnia trwania Targów budowlanych LUBDOM, na stoisku wystawienniczym lidera branży brukowej – firmy Pebia, będziesz mógł porozmawiać się z najbardziej rozpoznawalnym ogrodnikiem w Polsce – Dominikiem Strzelcem, niekwestionowanym autorytetem w branży.

 

Bruk nieustannie stanowi jeden z najpopularniejszych rodzajów nawierzchni stosowanej zarówno na chodnikach, podwórkach, podjazdach, jak i tarasach. Wytrzymałość, praktyczność i estetyka brukowych nawierzchni odpowiadają za ponadczasowość tego rozwiązania.

 

Już w dniach 7 - 9 października w hali C Targów Lublin spotkasz renomowanych producentów i dostawców materiałów budowlanych, w tym przedstawicieli firmy Pebia - producenta kostki brukowej, wykorzystującego własne materiały do produkcji brukowych powierzchni. W ramach oferty producenta wyróżnia się wiodąca linia produktów Decorativo, cechująca się aspektami wizualnymi oraz linia Industrial, uwzględniające klasyczne, wytrzymałe produkty, znajdujące zastosowanie także w inwestycjach publicznych.

 

8 października 2022 roku, podczas drugiego dnia trwania Targów budowlanych LUBDOM, na stoisku wystawienniczym lidera branży brukowej – firmy Pebia, będziesz mógł porozmawiać z najbardziej rozpoznawalnym ogrodnikiem w Polsce – Dominikiem Strzelcem, niekwestionowanym autorytetem w branży.

 

Odwiedź stoisko tego i wielu innych wystawców na Targach LUBDOM i zasięgnij opinii ekspertów!