Organizator:

Nowy portal Buduj w Lublinie już działa!

Podziel się

Informator Handlowy  wydawca magazynów  Lubelski Fachowiec i Katalog Dobrych Ofert „Buduj w Lublinie” przygotował dla Państwa  nową  propozycję.

Strona www.BudujwLublinie.pl to nowoczesna platforma internetowa wspierająca magazyn Katalog Dobrych Ofert  Buduj z głową. Integrując oba media stworzyliśmy nowoczesną platformę łączącą to co najlepsze  w obu formach komunikacji do klienta: nowoczesną  tradycyjną  gazetą i nowoczesny portal.  Zaletami obu działań ma być bogata warstwa produktowa i bazy regionalnych firm handlowych i wykonawczych  uzupełnioną o warstwę poradniczą. Całość podana w nowoczesnej formie.

 

Katalog i portal doskonale wypełnią kanał dotarcia do klientów i pozwolą na stały dostęp do informacji i jej aktualizacji. Nowa platforma to połączenie doskonałego tradycyjnego kolportażu i nowoczesnej formy dotarcia do klienta. 

 

Będąc z Państwem od 30 lat zawsze oferowaliśmy nowoczesne i kreatywne podejście które sprawdzało się w codziennym działaniu. 

 

Jesteśmy przekonani, że i tym razem przekażemy wam narzędzie, które doskonale sprawdzi się w dzisiejszych czasach i będzie realnym wsparciem waszych lokalnych  biznesów.  Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości to  hasło zawsze było  naszą misją - lokalnego nowoczesnego wydawnictwa.