Organizator:

GOLDSUN ponownie Wystawcą na Targach LUBDOM!

Podziel się

Poznaj ofertę Wystawcy i odwiedź stoisko GOLDSUN na Targach Budowlanych LUBDOM 13-14 kwietnia 2024!

 

Poznaj ofertę Wystawcy! GOLDSUN ponownie na Targach LUBDOM!

 

Z przyjemnością informujemy, że firma GOLDSUN, po niezwykle udanej 42. edycji Targów Budowlanych LUBDOM potwierdziła swoją obecność na zbliżającej się kolejnej, już 43. edycji Targów LUBDOM.

Goldsun zajmuje się sprzedażą i montażem pomp ciepła, fotowoltaiki, magazynów energii, klimatyzacji oraz rekuperacji, a także ładowarek samochodowych i car-portów. Cechuje ją profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie, potwierdzone realizacją ponad 9000 sztuk instalacji. Goldsun funkcjonuje na rynku od 2014 r., wprowadzając fotowoltaikę na krajowy rynek!

 

Firma zajmuje się wszystkim kompleksowo, całość inwestycji realizując własnymi siłami i na żadnym etapie nie korzysta z podwykonawców. Nad prawidłowym działaniem instalacji u Klientów odpowiada własny, profesjonalny serwis, który zapewnia monitoring instalacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Goldsun posiada 11 własnych ekip monterskich – pod tym względem jest jedną z największych firm fotowoltaicznych w kraju!

 

Zespół Goldsun tworzy grupa wysoko wykwalifikowanych fachowców, z wieloletnim doświadczeniem w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Firma współpracuje z wiodącymi dostawcami urządzeń i sprzętu. Oddziały Goldsun znajdują się w Zamościu, Lublinie, Tarnowie, Radomiu oraz w Hamburgu.

 

Buduj własną niezależność energetyczną razem z Goldsun!

 

 

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM 2024 już 13 - 14 kwietnia 2024 roku w Targach Lublin!

 

Odwiedź 43. edycję Targów Budowlanych LUBDOM 13-14 kwietnia 2024 roku i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawców!