Organizator:

Firma DYŚ, największy przedstawiciel handlowy Firmy Buderus Technika Grzewcza na rynku lubelskim, Wystawcą Targów LUBDOM 2024

Podziel się

Poznaj ofertę Wystawcy i odwiedź stoisko Firmy DYŚ w dniach 13-14 kwietnia 2024 w Targach Lublin.

 

Firma DYŚ jest renomowanym uczestnikiem Targów Budowlanych, reprezentującym marki Buderus Technika Grzewcza oraz Wolf, jako autoryzowany i główny przedstawiciel handlowy firm na województwo lubelskie.  Korzenie firmy sięgają roku 1975, a od tego czasu firma rozwija swoją ofertę i zdobywa zaufanie klientów poprzez profesjonalną obsługę w przyjaznej atmosferze.

 

Działalność firmy koncentruje się na szerokim spektrum usług, obejmując doradztwo techniczne, instalacje oraz sprzedaż urządzeń i materiałów instalacyjnych. Zespół firmy oferuje także kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla produktów marek Wolf, Buderus, Cichewicz i Heitz Skwiercz-Instal, korzystając z najnowocześniejszej aparatury.

Firma specjalizuje się w promocji nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań grzewczych, takich jak kotły gazowe, kotły na paliwa stałe, instalacje solarne i pompy ciepła. Ekspertyza Wystawcy  w instalacjach kotłów grzewczych marki Buderus jest dobrze znana na rynku ze względu na perfekcyjne wykonanie i niezawodność.

 

Jako docenienie dla ciężkiej pracy i zaangażowania firmy, otrzymała liczne wyróżnienia od Prezesa Firmy Buderus za trwałą i owocną współpracę oraz liczne sukcesy handlowe. Certyfikaty firmy potwierdzają wysoki poziom profesjonalizmu technicznego i handlowego jej zespołu. Jest to nie tylko wyraz zaangażowania firmy w nowoczesne technologie, ale również ciągłej troski o środowisko.

Firma Dyś zapewnia swoim klientom bezpieczeństwo transakcji i satysfakcję zarówno teraz, jak i w przyszłości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłej trosce o satysfakcję klientów, firma jest pewna, że współpraca z Zwiedzającymi 43. edycję Targów LUBDOM przyniesie owocne rezultaty.

 

Jako autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na urządzenia Firm Buderus i Wolf, firma jest dostępna dla klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jej celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi i wsparcia technicznego.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Firmy Dyś na Targach Budowlanych, gdzie będzie miała przyjemność przedstawić swoją pełną ofertę i udzielić wszelkich niezbędnych informacji.

 

Poznaj ofertę Wystawcy 43. edycji Targów LUBDOM - FIRMA DYŚ.
Odwiedź stoisko Wystawcy w dniach 13-14 kwietnia 2024 w Targach Lublin!

 

TARGI BUDOWLANE LUBDOM
13 - 14 kwietnia 2024 Targi LUBDOM, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11