Organizator:

Fabryka Mebli BODZIO ponownie Wystawcą Targów LUBDOM!

Podziel się

Poznaj Wystawcę 43. edycji Targów LUBDOM - Fabryka Mebli BODZIO. Odwiedź stoisko Wystawcy w dniach 13-14 kwietnia 2024 w Targach Lublin!

 

Fabryka Mebli BODZIO, jeden z największych producentów mebli w kraju, ponownie Wystawcą 43. edycji Targów Budowlanych LUBDOM


Fabryka Mebli BODZIO rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku. Jest ona klasyczną spółką rodzinną opartą na polskim kapitale. Obecnie jest to jeden z największych producentów mebli w kraju.

Obecnie Fabryka zajmuje ponad 130.000 m2 powierzchni użytkowej, dysponując siecią 300 salonów meblowych na terenie Polski i zatrudnia ponad 2155 branżowych specjalistów. Średnia dzienna wielkość produkcji to ponad 1000 gotowych kompletów mebli. Sieć dystrybucji mebli obsługiwana jest przez flotę ponad 400 pojazdów dostawczych. Przedmiotem działalności Fabryki jest produkcja i sprzedaż szerokiej gamy mebli kuchennych, mebli pokojowych, sypialnianych, biurowych oraz tapicerowanych. Wystawca jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

 

W ofercie tej znajduje się specjalna propozycja skierowana do hoteli oraz pensjonatów. Produkty z logo BODZIO to nowoczesność, oryginalny design oraz walory użytkowe, które decydują o ich wielkiej popularności wśród klientów.

 

Poznaj ofertę Wystawcy 43. edycji Targów LUBDOM - Fabryka Mebli BODZIO
Odwiedź stoisko Wystawcy w dniach 13-14 kwietnia 2024 w Targach Lublin!

TARGI BUDOWLANE LUBDOM
13 - 14 kwietnia 2024 Targi LUBDOM, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11