Organizator:

Drzewko za makulaturę i elektrośmieci!

Podziel się

Dostarcz 8 października na Targi LUBDOM makulaturę i elektrośmieci, a otrzymasz sadzonki drzewek leśnych, gotowych do zasadzenia. PoLUB ekologię z Targami Lublin!

 

Nie od dziś wiadomo, że drzewa mają znaczący wpływ na redukcję zanieczyszczeń powietrza i pomagają poprawić jego jakość. Jednocześnie wielu osobom zalega w domach zużyty sprzęt elektryczny i wszechobecna makulatura. Nie wyrzucaj elektrośmieci i niepotrzebnych już wyrobów papierniczych do śmietnika. Bądź eko i weź udział w akcji ekologicznej, organizowanej wspólnie z Patronami i Partnerami Targów LUBDOM.

Dostarcz 8 października na Targi LUBDOM makulaturę i elektrośmieci, a otrzymasz sadzonki drzewek leśnych, gotowych do zasadzenia. 

Akcja ekologiczna Kochamy naturę, więc zbieramy elektrośmieci i makulaturę „Drzewko za makulaturę i elektrośmieci”, organizowana jest wspólnie z Patronami i Partnerami Targów LUBDOM:

  • Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Lublinie,
  • Firmą KOM-EKO S.A.,
  • Polską Korporacją Recyklingu.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie zaprasza także najmłodszych Zwiedzających na warsztaty o drewnie jako surowcu ekologicznym i odnawialnym. Warsztaty odbędą się 9 października (niedziela) w trzeci dzień Targów LUBDOM.

Punkt zbierania makulatury i śmieci będzie zlokalizowany w hali C Targów Lublin.

W dniach 7 -  9 października weź udział w Targach budowlanych LUBDOM i PoLUB ekologię z Targami Lublin!