Organizator:

DOMO OKNA I DRZWI na 42. edycji Targów Budowlanych LUBDOM

Podziel się

Poznajcie ofertę stałego Wystawcy Targów Budowalnych LUBDOM - DOMO OKNA I DRZWI.

 

DOMO OKNA I DRZWI Wystawcą na 42. edycji Targów Budowlanych LUBDOM!

 

Firma DOMO OKNA I DRZWI, stały Wystawca Targów Budowlanych LUBDOM, po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę Zwiedzającym, Partnerom i Klientom branżowym podczas wiosennej edycji Targów.

 

Firma DOMO OKNA I DRZWI jest partnerem handlowym renomowanych marek. Zajmuje się dystrybucją produktów „MS więcej niż OKNA” oraz drzwi wejściowych i bram garażowych firmy Hormann. Posiada własną wyszkoloną grupę montażową i serwisową. Podejmuje się realizacji zarówno w domach mieszkalnych, jak i budynkach biurowo-magazynowych.

 

 

 

W ofercie Wystawcy czekają na Państwa nowoczesne okna z kolekcji MS: MSline + , Wood Look PCV, Alu Look oraz MSline. W szerokiej ofercie firmy pojawiła się również nowość w postaci linii FORMA. Dodatkowo przedsiębiorstwo oferuje połączenie tradycji i nowoczesności w postaci modeli drewnianych.

W asortymencie firmy DOMO OKNA I DRZWI dostępne są również wytrzymałe i eleganckie systemy wejściowe: drzwi tarasowe PCV, kolekcję MS ExternAL PREMIUM, modele garażowe (dostępne w tej samej linii co bramy) oraz wejściowe dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów z palety RAL.

 

Wystawca Targów Budowlanych LUBDOM dostarcza także bramy garażowe oraz automatyczne systemy otwierania i zamykania. Proponuje zarówno bramy przeznaczone do montażu w budynkach jednorodzinnych oraz garażach zbiorczych, jak i modele przemysłowe spełniające wysokie wymogi jakości.

 

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM 2023
już 25 - 26 marca 2023 roku w Targach Lublin!

 

Chcesz rozwinąć swoją firmę i zyskać nowych zadowolonych Klientów? Zostań wystawcą Targów LUBDOM 2023 i wpłyń na rozwój twojego biznesu! Prześlij formularz zgłoszeniowy bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

Formularze zgłoszeniowe Kontakt

Odwiedź 42. edycję Targów Budowlanych LUBDOM 25-26 marca 2023 roku i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawców!