Organizator:

Budujesz lub modernizujesz dom? Skorzystaj z usług Wystawcy EKO SUKCES 25-26 marca na Targach LUBDOM!

Podziel się

Poznaj Wystawcę Targów Budowlanych LUBDOM 2023 - firmę EKO SUKCES.

 

Poznaj Wystawcę Targów Budowlanych LUBDOM 2023 - firma EKO SUKCES

Eko Sukces - Odnawialne Źródła Energii

Budujesz lub modernizujesz dom? Przedstawiciele firmy EKO SUKCES zapraszają Cię na bezpłatny dobór i wycenę pompy ciepła, rekuperacji, instalacji fotowoltaicznej. Podczas Targów Budowlanych LUBDOM 25-26 marca wyjaśnią wszelkie Twoje wątpliwości. Odwiedź stoisko Wystawcy i zasięgnij opinii ekspertów!

 

Eko Sukces - Autoryzowany Instalator Pomp Ciepła Nibe

Eko Sukces jest prężnie działającą oraz stale rozwijającą się firmą instalatorską z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, działającą na terenie całego województwa lubelskiego. Specjalizuje się w zakresie wykorzystywania odnawialnych źródeł energii od 5 lat. Wystawca ma na swoim koncie szereg instalacji. Oferuje dobór, montaż oraz serwis w zakresie: kolektory słoneczne, solary, pompy ciepła, panele fotowoltaiczne. Kolektory słoneczne (solary) gwarantują oszczędności na poziomie 70% kosztów ponoszonych na ogrzewanie wody użytkowej.

Wystawca współpracuje z najlepszymi firmami oferującymi doskonałe urządzenia gwarantujące długą i bezawaryjną pracę dla wygody i bezpieczeństwa użytkownika. Posiada doświadczenie w zakresie montażu i serwisu instalacji solarnych, fotowoltaicznych, pomp ciepła, powietrznych pomp ciepła, gruntowych pomp ciepła, solarów, kotłów peletowych. W swojej ofercie posiada również pelet. Rekomendowane przez firmę instalacje poparte są autoryzacją firm takich jak Hewelex, Nibe, Dimplex.

 

 

 

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM 2023 już 25 - 26 marca 2023 roku w Targach Lublin!

 

Odwiedź 42. edycję Targów Budowlanych LUBDOM 25-26 marca 2023 roku i osobiście zapoznaj się z ofertą Wystawców!