Organizator:

ALFA-BET na Targach Budowlanych LUBDOM 2024!

Podziel się

Kolejni Wystawcy deklarują swoją obecność na wiosennej edycji Targów Budowlanych LUBDOM 2024! Poznaj Wystawcę Targów LUBDOM firmę ALFA-BET Sp. z o.o., będącą w czołówce prężnie rozwijających się przedsiębiorstw na Lubelszczyźnie.

 

Do grona Wystawców Targów Budowlanych LUBDOM 2024 dołączyła firma ALFA-BET Sp. z o.o.

 

Zapoznaj się z szeroką ofertą Wystawcy

ALFA-BET Sp. z o.o. jest firmą opierającą się na wiedzy swoich założycieli, zaangażowaniu i uporze w dążeniu do wyznaczonego celu. Te wszystkie cechy, w połączeniu z kilkunastoletnim doświadczeniem w produkcji betonu, stawiają Alfa-Bet w czołówce prężnie rozwijających się przedsiębiorstw na Lubelszczyźnie.

 

Właściciele firmy za najważniejsze ogniwo biznesu uważają klienta i jego potrzeby. Wychodząc naprzeciw określonym oczekiwaniom stale doskonalą receptury, na bieżąco kontrolując produkcję mieszanek betonowych i stwardniałego betonu. Realizują to poprzez wykorzystanie własnego laboratorium oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników. Najwyższa jakość produktów oferowanych przez ALFA-BET Sp. z o.o. opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, sprawdzonych rozwiązań technologicznych oraz ścisłej kontroli jakości.

 

Firma ALFA-BET Sp. z o.o. produkuje beton wszystkich klas wymienionych w normie PN-EN 206 oraz mieszanki związane hydrauliczne wymienione w normach: PN-EN 14227-1 oraz PN-S-96012. Flagowe produkty firmy Alfa-Bet to głównie beton posadzkowy, beton towarowy, kontraktorowy, stabilizacje i mieszanki CBGM oraz kruszywa budowlane.

 

Jako wiodący producent betonu firma ALFA-BET Sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę wszystkich najbardziej wymagających inwestycji. Posiada liczną flotę samochodów, co umożliwia jej sprawną realizację zamówień. Transport i rozładunek betonu odbywa się z użyciem specjalistycznego sprzętu, który obsługiwany jest przez wykwalifikowanych pracowników. Firma ALFA-BET Sp. z o.o. posiada 3 węzły betoniarskie o wydajności 250 m3 na godzinę, rozlokowane w Lublinie, oraz w Niedrzwicy Dużej - gdzie mieści się siedziba firmy.

Absolutną nowością, wyróżniającą Wystawcę spośród betoniarni jest pompa SERMAC – model 70. Jest to najwyższa pompa w województwie lubelskim, umożliwiająca pracę przy pokaźnych inwestycjach. Jej zasięg szacuje się na blisko 70 metrów !

 

 

Wiosenna edycja Targów Budowlanych LUBDOM 2024
już 13 - 14 kwietnia 2024 roku w Targach Lublin!

 

Chcesz rozwinąć swoją firmę i zyskać nowych zadowolonych Klientów? Zostań wystawcą Targów LUBDOM 2024 i wpłyń na rozwój twojego biznesu! Prześlij formularz zgłoszeniowy bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio.