Organizator:

40. edycja Targów LUBDOM już za tydzień!

Podziel się

Buduj, remontuj i czerp inspiracje z Targami LUBDOM w dniach 2-4 października!

Buduj, remontuj i czerp inspiracje z Targami LUBDOM!

 

Planujesz budowę domu, albo remont mieszkania? Chcesz urządzić swoje wnętrze w nowoczesnym stylu, zgodnie z obowiązującymi trendami, a może stawiasz na nieprzemijającą klasykę? Zastanawiasz się jak mądrze wykorzystać nowoczesne technologie, aby zminimalizować koszty swojej budowy? Koniecznie zaplanuj wizytę w Targach Lublin i spotkaj się z najlepszymi fachowcami z regionu!

 

W dniach 2-4 października czeka nas 40 edycja Targów LUBDOM, a w raz z nią spotkanie z renomowanymi wystawcami, pokazy fachowców, najnowsze technologie, smart home, wyposażenie wnętrz, oświetlenie, trendy wnętrzarskie oraz II Lubelski Kongres Designu i Architektury z gościem specjalnym – Tomaszem Pągowskim i wieloma interesującymi prelekcjami.

 

Dla kogo Targi LUBDOM?

 

Oferta wystawców Targów LUBDOM usatysfakcjonuje zarówno tych, którzy planują remont mieszkania i jego aranżację, ale także tych, którzy planują budowę domu od podstaw. Swoje usługi zaprezentują renomowani producenci z branży budowlanej, którzy posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości produkty. Wśród wystawców znajdą się m.in. dostawcy materiałów i chemii budowlanej, stolarki drzwiowej i okiennej, systemów wykończeniowych, wszelkich instalacji czy dachów. Nie zabraknie też nowoczesnych rozwiązań dotyczących budownictwa pasywnego i ekologicznego, a także tematyki domu inteligentnego. Wystawcy zaprezentują także różnorodne systemy grzewcze i kominki, a także systemy związane z bezpieczeństwem naszego domu oraz innowacjami w budownictwie.

 

Szeroki asortyment zaprezentują również firmy z branży wnętrzarskiej m.in. wykonawcy podłóg, producenci armatury, mebli dla domu i biura, oświetlenia, drzwi, szerokiej gamy dekoracji czy tekstyliów. Będzie to możliwość nie tylko inspiracji nowoczesnymi trendami, ale także możliwość nawiązania kontaktów z projektantami, którzy pozwolą nam na zaaranżowanie swojej przestrzeni. Targi LUBDOM od wielu lat inspirują, dlatego też warto wybrać się na…

 

II Lubelski Kongres Designu i Architektury z gościem specjalnym - Tomaszem Pągowskim!

 

Kongres to unikatowa inicjatywa współtworzona przez wiele podmiotów: projektantów, architektów, trenerów, instytucji branżowych i firm komercyjnych. Łączy je jeden cel: stworzenie wydarzenia skupiającego w jednym miejscu wszystkich, którzy są związani ze wzornictwem, projektowaniem czy architekturą. Jest to zdecydowanie obowiązkowy punkt kalendarzu każdego lubelskiego architekta i projektanta!

 

W ciągu dwóch dni (3-4 października) uczestnicy Kongresu będą mogli wziąć udział w warsztatach, spotkaniach i debatach, które nie tylko pozwolą im na nieustanny rozwój, ale także możliwość kooperacji i tworzenia nieszablonowych projektów.

 

Gościem Specjalnym Kongresu będzie Tomasz Pągowski - projektant wnętrz z ponad 20 letnim doświadczeniem, konstruktor, pasjonat drewna, charyzmatyczny prowadzący programy telewizyjne: „Projekt LOKALny”, „Remont w 48h”, „Bitwa o Dom” oraz Dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. Podczas Kongresu Tomasz Pągowski opowie o eko-świadomości w trendach wnętrzarskich na 2020 rok. Będzie to także niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z Tomaszem Pągowskim i zainspirować się z nim w swoich działaniach wnętrzarskich! A wszystko to w specjalnie urządzonej strefie. Gość Specjalny weźmie także udział w debacie „Po co nam design?”. A wszystko to już w sobotę  - 3 października.

 

 

 

Spotkanie branży obróbki drewna i metali 

Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL

 

Wspólnie z Targami LUBDOM odbędą się Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL – jedyne specjalistyczne wydarzenie we Wschodniej Polsce kierowane do przedstawicieli branży drzewnej i obróbki metali. LUBDREW & METALL to obowiązkowa pozycja w kalendarzu właścicieli i pracowników zakładów stolarskich i parkieciarskich, tartaków, składów drewna,  producentów mebli oraz wszystkich podmiotów zajmujących się obróbką drewna, a także dla przedstawicieli wszystkich kluczowych sektorów przemysłu oraz korporacji (motoryzacyjnych, maszynowych, transportowych, specjalistycznych). Trwające 3 dni wydarzenie stwarza szerokie możliwości nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i informacji, a przede wszystkim daje szansę na sprawdzenie maszyn podczas ich pracy. Wstęp dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej: bit.ly/Lubdrew_rejestracja.

 

Uroczyste otwarcie jubileuszowej edycji Targów LUBDOM oraz Targów Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL odbędzie się w piątek (2 października 2020 r.) o godzinie 13:00. W piątek na Targi LUBDOM obowiązuje wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji internetowej: bit.ly/2Eg6qJE. Natomiast w na sobotę i niedzielę obowiązują bilety, które można zakupić w serwisie  ToBilet.pl: bit.ly/32easew

 

Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl

 

Targi Lublin S.A.

Lublin, ul. Dworcowa 11

 

2 października 2020  godz. 12.00 – 17.00        PIĄTEK WSTĘP WOLNY! (konieczna rejestracja)

3 października 2020  godz. 10.00 – 17.00

4 października 2020  godz. 10.00 – 17.00

KUP BILET Program wydarzenia