Organizator:

Aktualności

07-10-22 Za nami oficjalne otwarcie Targów LUBDOM!

Za nami oficjalne otwarcie Targów LUBDOM, Wystawy Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW&METALL i Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury. Rozpoczęły się trzy dni najważniejszego spotkania branży budowlanej w Polsce Wschodniej.

Zobacz więcej

06-10-22 Zaplanuj swój czas na Targach LUBDOM!

Planujesz wizytę na Targach LUBDOM? Zapoznaj się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi godzin otwarcia Targów, miejsc parkingowych i mapką terenu.

Zobacz więcej

05-10-22 Warsztaty i wystawy podczas Targów LUBDOM

Tegorocznej edycji Targów Budowlanych LUBDOM i Lubelskiego Kongresu Naukowego Designu i Architektury towarzyszą liczne warsztaty i wystawy skierowane do Zwiedzających. Zapoznaj się z programem wydarzeń towarzyszących Targom LUBDOM i zaplanuj swoją wizytę na Targach Lublin 7 - 9 października!

Zobacz więcej

30-09-22 Plan hali i lista wystawców Targów LUBDOM już dostępne!

Zapoznaj się z tegoroczną listą wystawców Targów Budowlanych LUBDOM. Sprawdź plan ekspozycji hali C Targów Lublin i zaplanuj swoją wizytę na Targach Lublin 7 – 9 października!

Zobacz więcej

27-09-22 Zostało 10 dni do Targów LUBDOM!

Już tylko 10 dni dzieli nas od najważniejszego spotkania branży budowlanej w Polsce Wschodniej! Targi LUBDOM 7 – 9 października.

Zobacz więcej

23-09-22 Najnowszy plac zabaw SIMBA na Targach LUBDOM!

Przyjdź na Targi budowlane LUBDOM i zobacz jeden z najnowocześniejszych placów zabaw w Polsce i Europie marki SIMBA.

Zobacz więcej

22-09-22 Drzewko za makulaturę i elektrośmieci!

Dostarcz 8 października na Targi LUBDOM makulaturę i elektrośmieci, a otrzymasz sadzonki drzewek leśnych, gotowych do zasadzenia. PoLUB ekologię z Targami Lublin!

Zobacz więcej

21-09-22 Zaproszenie Lubelskiej Okręgowej Rady Izby Architektów RP na Targi LUBDOM 2022

Zaproszenie Lubelskiej Okręgowej Rady Izby Architektów RP na Targi LUBDOM 2022

Zobacz więcej

21-09-22 Odwiedź stoisko wystawcy Targów LUBDOM!

Już 8 października podczas drugiego dnia trwania Targów budowlanych LUBDOM, na stoisku wystawienniczym lidera branży brukowej – firmy Pebia, będziesz mógł porozmawiać się z najbardziej rozpoznawalnym ogrodnikiem w Polsce – Dominikiem Strzelcem, niekwestionowanym autorytetem w branży.

Zobacz więcej

20-09-22 Festiwal Roślin podczas Targów LUBDOM!

Czwarta edycja największego targu roślin doniczkowych w Lublinie odbędzie się już 8 - 9 października na Targach Lublin podczas trwania Targów budowlanych LUBDOM.

Zobacz więcej