MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

O Targach LUBDOM

Budujesz? Remontujesz? Chcesz urządzić mieszkanie? Szukasz idealnych mebli albo wymarzonych dodatków i dekoracji? Marzysz o idealnym ogrodzie? Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz podczas Targów LUBDOM w Lublinie.  

Najbliższa edycja: 22-24 marca 2019 rokuZmieniamy się specjalnie dla Was! 
Targi LUBDOM to zupełnie nowa odsłona wydarzenia o długoletniej tradycji. Do oferty z zakresu budownictwa tradycyjnego dołączyły: budownictwo energooszczędne i nowoczesne technologie dla budownictwa, wyposażenie wnętrz, oferta dla ogrodu oraz architektura. 

Co na Targach? 
Znajdziecie tu m.in.: 
  • produkty i usługi kluczowych w pracach budowlanych i remontowych, m.in.: elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, materiały i chemię budowlaną, instalacje (sanitarne, grzewcze, elektryczne, wodno-kanalizacyjne), stolarkę otworową (drzwi, okna, bramy, fasady), usługi i doradztwo budowlane, dachy, systemy wykończeniowe,
  • idealne meble, dekoracje, oświetlenie oraz wymarzone dodatki i akcesoria (szkło, ceramika, tekstylia),
  • ofertę dla ogrodu, która obejmuje rośliny ozdobne, krzewy, cebulki, kwiaty, architekturę ogrodową, altany, projekty ogrodów,
  • rozwiązania z zakresu bezpiecznego oraz inteligentnego domu.

Sprawdź >>> pełny zakres tematyczny Targów LUBDOM.

To właśnie dzięki sukcesywnemu poszerzaniu zakresu tematycznego LUBDOM gromadzi tak wielu zwiedzających. Minioną edycję odwiedziło prawie 10 000 osób, zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. 

Zapraszamy do zapoznania się z >>> relacją z Targów LUBDOM 2018.