MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

17.02.18

Nagroda Targów Lubdom - Cavaliada Lublin 2018

Od czwartku w Targach Lublin trwa prawdziwe święto miłośników jeździectwa - Cavaliada Lublin. Nie bez powodu piszemy o tym właśnie tu. W niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się Finał Małej Rundy o nagrodę Targów LUBDOM. Emocje gwarantowane! 
14.02.18

Do grona wystawców dołączyła firma UAB Kalvis

Firma UAB Kalvis jest jednym z największych przedsiębiorstw przetwórstwa metali na Litwie. Obecnie zatrudnia ponad 300 wykwalifikowanych pracowników. Od wielu lat zajmuje się  produkcją ekologicznych kotłów na paliwo stałe. 
Asortyment seryjnej produkcji stanowi obecnie ponad 100 rodzajów ekologicznych kotłów na paliwo stałe. Jakość produktów KALVIS została doceniona licznymi nagrodami, kilka produktów otrzymało tytuł "Produktu Roku". Produkty KALVIS posiadają certyfikaty jakościowe UE, Rosji, Białorusi i Ukrainy.
więcej >>
12.02.18

Piece kaflowe – Relikt przeszłości, czy powiew tradycji w nowoczesnym wydaniu?

Kafle dzięki swoim właściwościom ponownie wracają do łask i stanowią niezwykle modny dzisiaj element wystroju zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych pomieszczeń. Obecnie dzięki dużym możliwościom kształtowania pieców można je spotkać w wielu nowoczesnych domach, a nawet mieszkaniach. Budową oraz naprawą pieców kaflowych zajmuje się zdun. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pracy zduna, produkcji kafli albo chcesz na własne oczy zobaczyć jak przebiega proces budowy pieca kaflowego - odwiedź Targi LUBDOM i obejrzyj pokaz tradycyjnego zduństwa w nowoczesnym wydaniu. 
więcej >>
24.01.18

Ekologiczna alternatywa dla węgla ??? Zapraszamy do Pellet Planet!

Pellet Planet to firma specjalizująca się w  sprzedaży ekologicznych urządzeń grzewczych spalających zarówno pellet, jak i drewno. W swojej bogatej ofercie posiada m.in.  kotły, piecyki i wkłady kominkowe na pellet oraz palniki do modernizacji kotłów. 
Flagowymi urządzeniami grzewczymi  spalającymi drewno, oferowanymi przez  Pellet Planet są piecyki marki Thorma. Firma ta, dzięki ponad 100 letniemu doświadczeniu w produkcji piecyków stworzyła najnowocześniejszą oraz najwydajniejszą konstrukcję paleniska, która zapewnia bardzo ekonomiczne i zarazem czyste spalanie drewna. Komora spalania jest zamknięta, dzięki czemu powietrze do spalania pobierane jest wyłącznie z zewnątrz. W  piecykach tych nie ma tak zwanych zimnych stref, w których nie dopala się drewno, jak w większości palenisk!
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9