MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.03.18

Kafle, dachówki, klepki czyli pokazy na Targach LUBDOM

Czy zastanawialiście się jak zbudować piec kaflowy, postawić dach od podstaw lub "położyć"drewniany parkiet? Podczas Targów LUBDOM będziecie mogli zobaczyć jak wyglądają te prace krok po kroku.  Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was pokazy tradycyjnego zduństwa w nowoczesnym wydaniu (budowa pieca kaflowego; stoisko nr 109), pokazy dekarskie (budowa dachu; stoisko 117) oraz pokazy parkieciarskie (stoisko 117). Po szczegóły odsyłamy do programu targów >>> klik<<<
16.03.18

‘’Co w trawie piszczy?’’- konferencja na temat zagospodarowania przestrzennego i utrzymania terenów zielonych

Coraz częściej słyszy się o problemach związanych z zagospodarowaniem i utrzymaniem terenów zielonych. Wysokie koszty, hałas, pylenie traw, które powodują alergie – te kwestie dotyczą wszystkich mieszkańców województwa lubelskiego. Wszystkich zainteresowanych tym tematem zapraszamy na konferencję pt. „Co w trawie piszczy…”, która odbędzie się 23 marca 2018 (piątek) podczas Targów LUBDOM. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli gmin, powiatów, administratorów wspólnot mieszkaniowych, dyrektorów parków krajobrazowych, naukowców, przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz wszystkich, którzy dbają o zieloną przestrzeń miast i wsi naszego województwa.
więcej >>
15.03.18

Jak walczyć ze smogiem?

Fatalna jakość powietrza oraz smog to najbardziej palące problemy, które dotykają mieszkańców Lublina w ostatnich tygodniach. 24 marca (sobota) o godz.13.00 podczas Targów LUBDOM odbędzie się Wielka Debata Antysmogowa. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Lublin, a udział w nim mogą wziąć wszyscy mieszkańcy, dla których problem smogu nie jest obojętny. Podczas spotkania poruszone zostaną kluczowe kwestie związane z działaniami władz miasta w obszarze ograniczenia niskiej emisji. Przedstawiciele Lubelskiego Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej opowiedzą o efektywności systemu ciepłowniczego, który może pomóc w rozwiązaniu problemu smogu. Z kolei praktycy z zakresu ekologicznych rozwiązań, poradzą jakie urządzenia grzewcze są najbardziej przyjazne dla środowiska. Nie może Cię tu zabraknąć!
15.03.18

Licytacja charytatywna na Targach LUBDOM!

Marzysz o kominku w salonie? Chciałbyś wymienić kocioł grzewczy? Weź udział licytacji charytatywnej i połącz przyjemne z pożytecznym! W niedzielę (25 marca) o godz. 12.30, na stoisku 107, podczas Targów LUBDOM odbędzie się licytacja kominka AIR 8kW Corner Prawy ufundowanego przez firmę ROBI-REN oraz kotła UKS-G przekazanego przez firmę BRICOMAN. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz malutkiej Wiktorii. Leczenie w Stanach Zjednoczonych to jedyna możliwość, aby uchronić dziewczynkę przed wózkiem inwalidzkim. 
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9