MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

28.05.2019

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Oddział Lublin pomaga mieszkańcom Lubelszczyzny poszkodowanym w nawałnicach

Oddział Lublin Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy aktywnie włączył się w pomoc mieszkańcom Lubelszczyzny poszkodowanym w wyniku trąby powietrznej, która przeszła przez gminę Wojciechów. Firmy należące do Stowarzyszenia podjęły się bezpłatnej odbudowy uszkodzonych dachów. Prace są obecnie prowadzone w dwóch miejscowościach: w Stasinie i w sąsiedniej wsi - Palikijach. Jak mówi Artur Wierzchowski - wiceprezes lubelskiego oddziału Stowarzyszenia: "-Robimy to oczywiście za darmo. Jako Polskie Stowarzyszenie Dekarzy chcemy pomóc (...)".  Po szczegóły odsyłamy do porannego wydania Panoramy Lubelskiej
24.03.19

Dziękujemy za trzy wspólnie spędzone dni podczas Targów!

Prezentacja nowości, kompleksowa oferta rynku budowlanego, nieruchomości oraz obróbki drewna, a także szkolenia, trendy, wykłady - tak w skrócie można opisać Targi LUBODM, Targi LUBDREW oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości. Dziękujemy Wam za trzy targowe dni przepełnione rozmowami biznesowymi, inspiracjami oraz wiedzą ekspercką. Nasze podziękowania w sposób szczególny kierujemy w stronę Wystawców prezentujących swoja bogatą ofertę, Zwiedzających, którzy odwiedzili ekspozycję oraz Partnerów i Patronów. Już wkrótce będziecie mogli obejrzeć galerię zdjęć.
24.03.19

Ostatnia szansa na odwiedzenie targów LUBDOM!

Jeśli jeszcze nie zdążyliście odwiedzić Targów LUBDOM, Targów Mieszkań i Nieruchomości oraz Targów LUBDREW - zapraszamy Was dziś do godz. 17.00. Czeka na Was kompleksowa oferta Wystawców oraz bogaty program konferencyjno-szkoleniowy. O godz. 10.30 rozpoczął się II dzień Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury, w strefie Targów LUBDREW trwają warsztaty stolarskie INFOTEC WORKSHOP, a już o godz. 12.45 odbędzie się licytacja charytatywna kominka na rzecz malutkiej Wiktorii. 
więcej >>
22.03.19

Nagrody Targowe rozdane!

Nieodłącznym elementem Targów LUBDOM, LUBDREW oraz Targów Mieszkań i Nieruchomości jest konkurs targowy w kategorii Produkt Roku oraz Forma Promocji Targowej. Przestawiamy zwycięzców konkursów! 
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9