MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

02.10.18

LUBDOM 2019 - zgłoś się już dziś!

Zaprezentuj swój biznes na Targach LUBDOM, które odbędą się 22-24 marca 2019 roku. Firmy zainteresowane udziałem w Targach zachęcamy do przesyłania zgłoszeń uczestnictwa. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są w zakładce "Dla Wystawców". Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Już dziś dołącz do grona naszych wystawców! >>> Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Jesteś zainteresowany? >>> Wyślij zapytanie.
28.03.2018

Relacja z Targów LUBDOM

Okna, drzwi, dachy, kominki, piece i podłogi, materiały budowlane, meble, kwiaty i dekoracje, projekty i budowa domów, maszyny dla obróbki drewna – tak w skrócie można opisać Targi LUBDOM, Targi Mieszkań i Nieruchomości oraz Targi LUBDREW, które odbyły się 23-25 marca 2018 roku w Targach Lublin.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z targów >>>KLIK<<<
24.03.18

Czas odwiedzić Targi LUBDOM!

Wiosna zawitała do Lublina! Koniecznie wykorzystajcie słoneczną pogodę na odwiedzenie Targów LUBDOM LUBDREW oraz Targów Mieszkań i Nieruchomości. Czeka na Was kompleksowa oferta dla domu o ogrodu, oferta rynku mieszkaniowego, usług finansowych i budowy domów. W programie na dziś: Wielka Debata Antysmogowa, prelekcja „Korzyści uczestnictwa w związkach branżowych o charakterze budowlanym, pokazy parkieciarskie, zduńskie, dekarskie. Targi są czynne dziś do godz. 18.00 oraz jutro od 10.00 do 17.00. 

więcej >>
23.03.18

Budownictwo bez tajemnic

Rozpoczęły się Targi LUBDOM, LUBDREW oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości.  Uroczyste otwarcie Targów swoją obecnością uświetnił pan Artur Soboń - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Wśród gości byli obecni również: pan Mirosław Hagemejer - Dyrektor Wydziału Planowania UM Lublin, pan Andrzej Kasprzak - przewodniczący Rady Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów RP, przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Do odwiedzenia Targów zapraszamy jeszcze dziś do godz. 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od godz. 10.00. 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9