MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

20.03.19

Lubelski Kongres Designu i Architektury - rejestracja uczestników

Lubelski Kongres Designu i Architektury zbliża się wielkimi krokami. Pamiętajcie, że aby uczestniczyć w Kongresie konieczna jest rejestracja internetowa. Formularz rejestracyjny jest aktywny do piątku (22 marca) do godz. 18.00. Ilość miejsc jest ograniczona! >>> ZAREJESTRUJ SIĘ <<<

Zachęcamy Was do sprawdzenia programu Kongresu oraz zapoznania się z sylwetkami prelegentów. 
19.03.2019

Program wydarzeń towarzyszących

Wszystkich, którzy wybierają się na Targi LUBDOM, LUBDREW oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości zachęcamy do sprawdzenia programu Targów. Wśród wydarzeń towarzyszących czekają na Was m. in.: Lubelski Kongres Designu i Architektury, szkolenie stolarskie INFOTEC WORKSHOP czy pokazy parkieciarskie i dekarskie. 

18.03.19

Dlaczego warto zastanowić się nad rozwiązaniem jakim jest elektryczne podłogowe ogrzewanie akumulacyjne

Projekt wymarzonego domu powinien uwzględniać  funkcjonalność i użytkowość  energooszczędnego budynku. W trakcie projektowania domu projektant zwraca uwagę na rozwiązania konstrukcyjne oraz wysoką jakość materiałów budowlanych, które zapewnią właściwą izolację termiczną budynku. Dobór działki, która  pozwoli na wykorzystanie naturalnych walorów np.   południowa orientacja budynku to już dobry wstęp do budowy domu energooszczędnego.  Warto uwzględnić szczegóły w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznej dla pozyskania energii elektrycznej ze słońca na własne potrzeby, szczególnie gdy planujemy złożyć ogrzewanie elektryczne.

więcej >>
15.03.19

Weź udział w licytacji charytatywnej i pomóż Wiktorii!

Zapraszamy Was do udziału w licytacji charytatywnej na rzecz malutkiej Wiktorii! Dziewczynka jest dzielna, ale potrzebuje leczenia, które jest kosztowne. 24 marca (niedziela) o godz. 12.45 podczas Targów LUBDOM odbędzie się licytacja wkładu kominkowego "AQUA 10" o wartości 5650 zł brutto. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz Wiktorii. Połączcie przyjemne z pożytecznym! Bo pomaganie jest fajne! 

Wkład kominkowy ufundowała firma Robiren z Lublina. 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9