MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

18.02.19

Prestige Wood - nowa wizja postrzegania tego co w środku i tego co na zewnątrz

Każdy z nas chciałby spędzać czas w swoim ciepłym, cichym i bezpiecznym domu. W takim domu możemy zamieszkać dzięki firmie Prestige Wood, która w swoim asortymencie posiada okna charakteryzujące się wysokimi parametrami izolacyjnymi i dźwiękochłonnymi. Bezpieczeństwo i najwyższa jakość to coś co charakteryzuje profil działalności firmy Prestige Wood. Chodzi o ekskluzywne drzwi, które posiadają nowoczesne systemy zabezpieczeń antywłamaniowych, co niewątpliwe utrudni życie potencjalnym włamywaczom. Firma Prestige Wood jako jedyna w regionie prowadzi Salon Firmowy Sokółka Okna i Drzwi. Okna, drzwi, bramy oraz ich inne produkty będziecie mogli  zobaczyć na Targach LUBDOM.
15.02.19

Ciepło które możesz odczuć na każdym metrze swojego M2

Nawet sam Prometeusz nie domyślał się o tym jak fascynujący i zjawiskowy ogień może zapłonąć w kominkach firmy Iwona PelletsJedyny na świecie kominek dedykowany klientom indywidualnym, który nie powoduje jakichkolwiek zabrudzeń szyby jest produkowany właśnie przez firmę Iwona Pellets. Kominek o nazwie bohatera mitologii greckiej HECTOR AIR TURBO, będzie można niebawem obejrzeć w Polsce. Firma zaprezentuje swój rewolucyjny produkt na Targach LUBDOM.
13.02.19

Ponadczasowe i funkcjonalne oświetlenie

"Imperium Świetlne" prezentowane przez firmę ELMAX, czyli innowacyjny sposób oświetlenia dekoracyjnego inspirowanego stylem loftowym będzie można zobaczyć już wkrótce na Targach LUBDOM. Na swoim stoisku zaprezentują nowoczesny zewnętrzny naświetlacz metalohalogenkowy TIGER włoskiej produkcji FAEBER. To prawdziwy tygrys wśród naświetlaczy.
więcej >>
11.02.19

Nowatorskie rozwiązania z zakresu pozapłacowych świadczeń motywacyjnych

Pytanie w jaki sposób skutecznie motywować swoich pracowników nurtuje niejednego pracodawcę. W końcu to motywacja warunkuje skuteczność w działaniu oraz osiągane wyniki. Jeśli poszukujecie narzędzi do budowania zaangażowania oraz zadowolenia pracowników, a także wzmacniania ich więzi z organizacją odsyłamy Was do rozwiązań naszego Wystawcy: firmy VanityStyle. Sprawdźcie co zaprezentują podczas Targów LUBDOM. 
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9