MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

31.01.17

Konkurs sztuki zduńskiej na Targach LUBDOM

Emocjonująca rywalizacja, wyjątkowe umiejętności, kunszt wykonania - tak zapowiada się konkurs sztuki zduńskiej podczas Targów LUBDOM. Do walki staną cztery dwuosobowe zespoły, reprezentujące różne rejony Lubelszczyzny rywalizując w nieoficjalnych mistrzostwach naszego regionu.  Konkurs organizują Targi Lublin wraz z wieloletnim partnerem targowym - firmą Robiren z Lublina, znanym i cenionym producentem wkładów i obudów kominkowych.
30.01.17

Kotły centralnego ogrzewania

Wybierając kocioł grzewczy koniecznie trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników: rodzaj paliwa, moc, miejsce potrzebne na montaż urządzenia, typ kotła, opcje gwarancji i serwisu. Podczas Targów LUBDOM będziecie mogli obejrzeć urządzenia firmy METAL-FACH, która już od 27 lat produkuje zautomatyzowane kotły spalające paliwa takie jak drewno, węgiel, pellet i eko groszek. METAL-FACH posiada w ofercie  kotły, które spełniają restrykcyjne wymogi środowiskowe, a przede wszystkim uzyskały 5 KLASĘ wg normy PN-EN 303-5 2012, dzięki temu zaliczają się do urządzeń, na które przysługują dofinansowania.
więcej >>
24.01.2017

Zaaranżuj z nami swoje M3!

Chcesz na nowo zaaranżować swoje mieszkanie? Szukasz idealnych mebli albo wymarzonych dodatków i dekoracji? To wszystko znajdziesz podczas Targów LUBDOM Budownictwo Aranżacje OgródLUBDOM Aranżacje to miejsce gdzie spotkasz wystawców, którzy zaprezentują Ci rozwiązania dla Twojego domu, mieszkania lub biura. Są już z nami: Salon dekoracji i wyposażenia wnętrz „Adventure design”, ARCHITEKTURA WNĘTRZ CREO, DECORAGA, Komandor Lublin S.A., OKOŃ PARKIETY – Tradycyjne, Ozdobne i Pałacowe. 
14.12.16

Finał Olimpiady budowlanej ,,Buduj z Pasją” podczas Targów LUBDOM

Olimpiada ,,Buduj z Pasją”przeznaczona jest dla uczniów klas zasadniczej szkoły zawodowej kształcącej w zawodach budowlanych oraz dla uczniów technikum o specjalności budowlanej. Olimpiada przeprowadzana jest w trzech etapach: szkolnym, regionalnym i ogólnopolskim. Etap ogólnopolski odbędzie się 24-25 marca 2017 roku podczas Targów LUBDOM.  
więcej >>
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13