MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

03.03.17

Budując dom zależy nam na jak największej szczelności budynku i jak najmniejszych stratach ciepła. Często uniemożliwia to prawidłowe funkcjonowanie wentylacji grawitacyjnej, co prowadzi do powstawania wilgoci i pleśni oraz z czasem niszczenia ścian budynku. Najlepszym rozwiązaniem w nowoczesnym budownictwie jest zastosowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Na stoisku firmy Oxywent będzie można zapoznać się z centralami wentylacyjnymi różnych producentów. 
więcej >>
01.03.17

Schodami do nieba

Kształt schodów wewnętrznych w domu to nie tylko kwestie estetyczne. Wybór zależy od szeregu czynników: m.in.: dostępnego miejsca, materiału czy poziomu komfortu jaki chcemy uzyskać. Na Targach LUBDOM będziecie mogli sprawdzić ofertę firmy SCHODO-SYSTEM - producenta schodów drewnianych: giętych, drewnianych na belce centralnej, spiralnych, półkowych, okładanych na beton, dywanowych o minimalistycznej formie.
więcej >>
22.02.2017

Komin kominowi nie równy

Kominy murowane, stalowe systemy kominowe czy ceramiczne systemy kominowe - wiele osób zastawia się, które z tych rozwiązań jest najbardziej odpowiednie dla mojego domu? Przed podjęciem decyzji warto poznać specyfikę każdego z tych rozwiązań. Podczas Targów LUBDOM będziecie mogli sprawdzić ofertę firmy HOMER, która oferuje systemy kominowe ze stali kwasoodpornych, nierdzewnych i żaroodpornych. 
więcej >>
20.02.2017

Oświetl swoją przestrzeń

Planowanie oświetlenie domu czy mieszkania spędza sen z powiek wielu osobom. To czy wybierzemy światło górne, miejscowe czy dekoracyjne zależny od tego jaką funkcję oświetlenie ma spełnić oraz jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli nie potrafimy odnaleźć się w gąszczu dostępnych rozwiązań warto skorzystać z pomocy fachowcaELMAX od lat zajmuje się dystrybucją produktów oświetleniowych i elektrotechnicznych, ale bardzo ważną pozycję w ich działalności zajmuje właśnie projektowanie oświetlenia. 

więcej >>
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13