MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

23.03.17

Nowy wymiar projektowania

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Mamy coś dla Ciebie! Wykład „Nowy wymiar projektowania i komunikacji z klientem. Przedstawienie innowacyjnych programów komputerowych dedykowanych architektom i projektantom wnętrz”. Wykład poprowadzi TMSys Sp. z o.o. -  dystrybutor profesjonalnego oprogramowania CAD dla architektów i projektantów wnętrz. Oferta firmy obejmuje m.in.: podstawowy CAD 2D, parametryczny CAD 3D BIM, program do projektowania i wizualizacji wnętrz. Zapraszamy w sobotę (25 marca) w godz. 16.30 – 17.00; sala konferencyjna w hali C. 
23.03.17

Montaż trwa - LUBDOM już jutro!

Drzwi, okna, dachy, kominki, bramy i ogrodzenia, schody, parkiety, ogrzewanie, fotowoltaika, meble, rolety, dodatki i akcesoria, rośliny ozdobne, kwiaty, meble ogrodowe - to i wiele więcej już jutro na Targach LUBDOM Budownictwo, Aranżacje, Ogród. Zapraszamy już jutr od godz. 12.00. W piątek wstęp na Targi jest bezpłatny! 
więcej >>
22.03.17

Olimpijskie zmagania

Już w najbliższy piątek (24 marca) w godz. 14.00 – 17.00 finaliści Olimpiady Budowlanej Buduj z Pasją rozpoczną zmagania konkursowe. Młodzi fachowcy będą rywalizować o miano najzdolniejszych adeptów sztuki budowlanej w Polsce.16 dwuosobowych drużyn wykona zadania na stanowisku roboczym według załączonej dokumentacji. Zakończenie olimpiady i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 25 marca (sobota) o godz. 12.30
więcej >>
21.03.17

Sprawdzamy, testujemy!

Rozważasz kupno własnego zestawu narzędzi budowlanych? Na Targach LUBDOM odwiedź Salon Narzędziowy ASMET. W tej strefie samodzielnie wypróbujesz najnowsze narzędzia i urządzenia wiodących producentów: Bosch, DeWalt, Stanley, Profix, Makita, Hitachi, Lange, Luna, Irwin, Wiha, Fisher, Airpress, Derda, Adiam, Rubi i Toya, Wagner-Service, Zolwro.

Salon Narzędziowy ASMET znajdziesz na placu przed halami targowymi.   
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9