MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.03.18

Konkursowe realizacje architektoniczne Lublina - od historii do współczesności

Podczas Targów LUBDOM będziecie mieć okazję do obejrzenia wystawy "Konkursowe realizacje architektoniczne Lublina - od historii do współczesności". Celem Wystawy jest prezentacja wybranych, ważnych dla miasta, obiektów zrealizowanych w przestrzeni publicznej w wyniku otwartych konkursów architektonicznych, organizowanych już od XIX wieku po czasy obecne. 
więcej >>
07.03.18

Fakty jakie powinniśmy znać na temat ogrzewania elektrycznego

Wymarzony przez inwestora dom powinien uwzględniać założenia funkcjonalno-użytkowe domu energooszczędnego. W trakcie projektowania domu dobry projektant zwraca uwagę na rozwiązania konstrukcyjne, takie które zapewnią właściwą izolację termiczną budynku, zastosowanie wysokiej jakości materiały budowlane. Dobór działki, która pozwoli na wykorzystanie naturalnych walorów np. południowa orientacja budynku to już dobry wstęp do budowy budynku energooszczędnego. Przychodzi czas, aby podjąć decyzję: jakie wybrać ogrzewanie? Ogrzewanie, które zagwarantuje komfort cieplny domownikom, a jednocześnie nie będzie spędzało snu z powiek z powodu wysokich kosztów…
więcej >>
28.02.18

Ekologiczne palniki peletowe

Ekologiczne palniki peletowe to urządzenia wyposażone są w innowacyjny system automatycznego samooczyszczania palnika, czego efektem jest bezobsługowa praca. System zapobiega powstawaniu spieków (w wyniku spalania zanieczyszczonego peletu) oraz usuwa je w trakcie pracy urządzenia. Producentem tego urządzenia jest firma MK Mikro Energia. Zaciekawieni? Będą z nami na Targach LUBDOM. 
więcej >>
20.02.18

Zmniejsz koszty energii w domu nawet 10-krotnie!

Unikalne rozwiązania dla budownictwa, opracowane przez Izodom wspólnie z Politechniką Łódzką, pozwalają zmniejszyć koszty energii nawet 10-krotnie, przy kosztach budowy porównywalnych do cen domów tradycyjnych. Główną tajemnicą technologii jest zastosowanie bardzo grubej izolacji dachu i fundamentu oraz podwójnej izolacji ścian. Konstrukcja nośna to żelbetowa ściana odporna między innymi na trzęsienia ziemi. Jeśli jesteś zainteresowany budownictwem pasywnym i energooszczędnym odwiedź stoisko firmy Izodom podczas Targów LUBDOM. 
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9