MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

24.01.18

Ekologiczna alternatywa dla węgla ??? Zapraszamy do Pellet Planet!

Pellet Planet to firma specjalizująca się w  sprzedaży ekologicznych urządzeń grzewczych spalających zarówno pellet, jak i drewno. W swojej bogatej ofercie posiada m.in.  kotły, piecyki i wkłady kominkowe na pellet oraz palniki do modernizacji kotłów. 
Flagowymi urządzeniami grzewczymi  spalającymi drewno, oferowanymi przez  Pellet Planet są piecyki marki Thorma. Firma ta, dzięki ponad 100 letniemu doświadczeniu w produkcji piecyków stworzyła najnowocześniejszą oraz najwydajniejszą konstrukcję paleniska, która zapewnia bardzo ekonomiczne i zarazem czyste spalanie drewna. Komora spalania jest zamknięta, dzięki czemu powietrze do spalania pobierane jest wyłącznie z zewnątrz. W  piecykach tych nie ma tak zwanych zimnych stref, w których nie dopala się drewno, jak w większości palenisk!
więcej >>
23.01.18

Szukasz niepowtarzalnej podłogi ??? Okoń Parkiety urzeczywistni Twoje marzenia!

Okoń Parkiety to Producent parkietów tradycyjnych, ozdobnych i pałacowych z 40 letnią tradycją. Firma w swojej ofercie posiada szeroki asortyment pięknych wzorów podłóg wykonywanych z różnych gatunków drewna takich jak: dąb, jesion, dąb czerwony, jawor, klon, wiąz, akację, grab, czereśnia, buk, brzoza, drewna egzotyczne oraz niesłychanie rzadki oryginalny czarny dąb! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów realizowane są również wzory na indywidualne życzenie oraz gwiazdy, bordiury.więcej >>
17.01.2018

Nasz wystawca: Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolne FLORAMA

Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolne Florama zajmuje się popularyzacją i wprowadzaniem na rynek mniej znanych roślin bylinowych, które dostosowane są do naszej strefy klimatycznej. W swojej ofercie Florama posiada również trawy ozdobne, które rosnąc w grupach wspaniale  prezentują się jako podstawowa forma dekoracji.

Więcej informacji na: www.florama.com.pl
10.01.2018

Nasz wystawca: Kawah

KAWAH Technika Grzewcza zajmuje się produkcją kotłów C.O na paliwa stałe. Firma spełnia oczekiwania klientów, oferując im profesjonalną obsługę -doradztwo w doborze odpowiedniego kotła, zamówienie oraz szybką realizację.
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9