MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

22.02.2017

Komin kominowi nie równy

Kominy murowane, stalowe systemy kominowe czy ceramiczne systemy kominowe - wiele osób zastawia się, które z tych rozwiązań jest najbardziej odpowiednie dla mojego domu? Przed podjęciem decyzji warto poznać specyfikę każdego z tych rozwiązań. Podczas Targów LUBDOM będziecie mogli sprawdzić ofertę firmy HOMER, która oferuje systemy kominowe ze stali kwasoodpornych, nierdzewnych i żaroodpornych. 
więcej >>
20.02.2017

Oświetl swoją przestrzeń

Planowanie oświetlenie domu czy mieszkania spędza sen z powiek wielu osobom. To czy wybierzemy światło górne, miejscowe czy dekoracyjne zależny od tego jaką funkcję oświetlenie ma spełnić oraz jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli nie potrafimy odnaleźć się w gąszczu dostępnych rozwiązań warto skorzystać z pomocy fachowcaELMAX od lat zajmuje się dystrybucją produktów oświetleniowych i elektrotechnicznych, ale bardzo ważną pozycję w ich działalności zajmuje właśnie projektowanie oświetlenia. 

więcej >>
17.02.2017

Materiały budowlane - bez nich ani rusz

Wybór materiałów budowlanych obecnie jest imponujący. Należy jednak pamiętać, że decydując się na konkretny produkt warto sprawdzić czy posiada odpowiednie certyfikaty dopuszczające go do obrotu. Nie bez znaczenia są również jakość czy cena. Jeśli potrzebujecie ceramicznych materiałów budowlanych ściennych i stropowych, systemów kominowych i wentylacyjnych, prefabrykatów betonowych i keramzytobetonowych koniecznie sprawdźcie ofertę firmy LEIER. O szczegóły będzie można zapytać na Targach LUBDOM. 
więcej >>
13.02.17

Kamień naturalny - bogactwo wzorów, szeroki wachlarz możliwości

Odpowiednio dobrany kamień potrafi nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter zapewniając jednocześnie trwałość, szczególnie jeśli zdecydujemy się na kamień naturalny. Podczas Targów LUBODM będziecie mogli sprawdzić rozwiązania firmy Klink International. Bogactwo wzorów na pewno zaspokoi oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. 
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9